Čistička vzduchu Bimar PA 95

Značka: BIMAR

Čistička vzduchu Bimar PA95 je inovatívne vysokoúčinné zariadenie, ktoré dokáže skutočne rýchlo a účinne vyčistiť vzduch vo vašom vnútornom priestore

79,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Čistička vzduchu Bimar PA 95

160815c4-b621-4572-b86f-4789037ad186

Hlavný popis produktu

Čistička vzduchu Bimar PA95 je inovatívne vysokoúčinné zariadenie, ktoré dokáže skutočne rýchlo a účinne vyčistiť vzduch vo vašom vnútornom priestore. Či už v izbe, obývačke alebo v práci všade sme vystavovaní nečistotám, alergénom alebo aj zápachom, ktoré denne vdychujeme. Bimar PA95 však vďaka filtru HEPA 13, uhlíkovému filtru a predfiltru tieto nečistoty eliminuje a vzduch, ktorý vdychujete sa stáva oveľa čistejším a zdravším. Naviac aby bola vaša vnútorná klíma dokonale čistá, zariadenie ponúka aj funkciu ionizácie. Táto funkcia produkuje tok negatívnych iónov, ktorý zachytáva a odstraňuje suspendované častice (napríklad prach a dym) a čistí tak vzduch. Toto inteligentné zariadenie vás automaticky informuje o potrebe výmeny filtra a dokáže vyčistiť až 30m3 vzduchu za hodinu. Doprajte vám a vašej rodine čistejší a zdravší vzduch!

Charakteristika a technické údaje:
Čistička vzduchu s HEPA filtrom, aktívnym uhlíkovým filtrom a pred-filtrom
Vysoká filtrácia HEPA H13 filtra
Filter s aktívnym uhlím
Pred-filter
Ionizátor
Nastavenia: Minimum, Maximum a Stand by
Kontrolka dve farby: modrá (prevádzková), červená (pohotovostný režim)
Kontrolka výmeny filtra
CADR (index prívodu čistého vzduchu): 30 m3/h
Plastové telo
Adaptér AC / DC
100/240V, 50Hz, 5W
Rozmery produktu: 170x191x170 mm
Hmotnosť: 140 g

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.