Čistička vzduchu BEURER LR 330

Značka: BEURER

Obnovte svoj obytný priestor a vytvorte príjemné prostredie s čističkou vzduchu a zvlhčovačom 2v1 Beurer LR 330 Comfort od nemeckého výrobcu Beurer

164,99

O produkte: Čistička vzduchu BEURER LR 330

aa4afd60-15cd-4784-8e5a-58378899947e

Hlavný popis produktu

Obnovte svoj obytný priestor a vytvorte príjemné prostredie s čističkou vzduchu a zvlhčovačom 2v1 Beurer LR 330 Comfort od nemeckého výrobcu Beurer. Kompaktná konštrukcia modelu Beurer LR330 umožňuje filtrovať vzduch a regulovať vlhkosť bez toho, aby zaberal príliš veľa priestoru.
Filtrácia vzduchu: trojitý filtračný systém (predfilter + filter s aktívnym uhlím + HEPA) + umytie vzduchu (vodný filter).
Účinnosť filtrácie: 85%.
Zvlhčovací výkon: 220 ml/h.
Displej s aktuálnou hodnotou vlhkosti.
Možnosť nastavenia požadovanej vlhkosti.

Univerzálny dizajn
Beurer čistička vzduchu a zvlhčovač 2-v-1 s kompaktným dizajnom umožňuje čistiť vzduch a regulovať vlhkosť miestnosti v jednom zariadení. Funkcia Comfort Air má funkciu výberu cieľa, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám.

Výnimočný výkon
Získajte dôkladnú filtráciu vzduchu cez trojvrstvový filtračný systém čističa vzduchu, ktorý obsahuje predfilter, filter s aktívnym uhlím a HEPA filter. Tento systém odstraňuje prach, pachy, baktérie, spóry, alergény a ďalšie nečistotiy tak, aby bol vzduch čistý a bezpečný pre vašu rodinu. Navyše má Beurer LR 330 aj funkciu umývačky vzduchu (vodný filter). Je vhodná pre miestnosti do 35 m2.

Charakteristika a technické údaje:
2 v 1 - čistenie vzduchu a zvlhčovač v jednom prístroji
pre jedinečne čisté prostredie
čistenie vzduchu cez trojvrstvový filtračný systém
(vstupný filter + HEPA filter + filter s aktívnym uhlíkom)
životnosť filtra cca 1000 hodín
nastavenie požadovanej vlhkosti vzduchu (40-80%)
pre miestnosť do 35 m2
zvlhčovací výkon až 220 ml / hod
prietok vzduchu až 200 m3 / hod
podsvietený displej
funkcia časovača
automatické vypnutie
indikátor výmeny filtra
rozoberateľný
nádrž na vodu: 4,6 l
tichá prevádzka
hlučnosť: max 49 dB
spotreba cca 35 W

Spoľahlivé zvlhčovanie
Pre zvýšenie pohodlia sa systém zvlhčovača Beurer LR 330 automaticky dá nastaviť na požadovanú úroveň vlhkosti. Komfortný zvlhčovač vzduchu je vybavený nádržou na vodu s objemom 4,6 litra a má výkon zvlhčovania až do 220 ml / deň.

Pohodlná údržba
Vstavaný indikátor výmeny filtra vám umožní zistiť, kedy budete musieť vymeniť filtre čistiaceho zariadenia Beurer (približne 1000 hodín prevádzky). Umývateľná nádrž je vhodná do umývačku riadu pre rýchle a jednoduché čistenie po dlhšom používaní.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.