CIDE Xylopad

1×1 ks, hračka na rozvíjanie kreativity dieťaťa

Značka: CIDE

Rozvíja tvorivosť už od najútlejšieho veku! 5 v 1. Hudba, koordinácia, farby, kreativita a emócie. Produkt rozvíja kreativitu, jemnú motoriku, objavovanie príčin a následkov, zvedavosť, vnímanie zvuku a hudobné zručnosti.

32,19
Doprava zadarmo

O produkte: CIDE Xylopad 1×1 ks, hračka na rozvíjanie kreativity dieťaťa

X011768

Hlavný popis produktu

Rozvíja tvorivosť už od najútlejšieho veku! 5 v 1. Hudba, koordinácia, farby, kreativita a emócie. Produkt rozvíja kreativitu, jemnú motoriku, objavovanie príčin a následkov, zvedavosť, vnímanie zvuku a hudobné zručnosti. Zvukové efekty. 3 hry. Naučte sa farby. Všetko je súčasťou balenia! Umiestnite papier A4 do rámčeka, vezmite fixku a vytvorte svoje prvé umelecké dielo! 3 listy papiera sú súčasťou balenia. Potom môžete použiť bežný papier formátu A4.

3 herné režimy. Zábavné - Objavte emócie - každá farba je pocit! Hudobný: hrajte sa s 9 hudobnými nástrojmi! Stláčajte farebné okraje a počúvajte hudbu a zábavné zvuky. Buďte kreatívni bez akéhokoľvek neporiadku. Špeciálne pre malé rúčky. Okrúhly tvar pre dokonalú ergonómiu. 3 netoxické a umývateľné atramentové náplne. Ak chcete ísť ďalej, môžete zmeniť režim hry a objavovať farby, emócie a hudobné nástroje.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.