Canpol babies Antikoliková fľaša EasyStart GOLD 120ml ružová

1×1ks, antkoliková fľaša

Tvarovaná antikoliková fľaša EasyStart z kolekcie GOLD s objemom 120ml sa veľmi dobre plní, umýva a drží pri kŕmení. Výhodou sú rukoväte, ktoré svietia v tme a uľahčujú nájdenie fľaše v noci.

Varianty podľa farby
5,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Canpol babies Antikoliková fľaša EasyStart GOLD 120ml ružová 1×1ks, antkoliková fľaša

X020459

Hlavný popis produktu

Antikoliková fľaša EasyStart bola vytvorená s ohľadom na spokojné bruško vášho bábätka. Špeciálny antikolikový ventil zabraňuje hromadeniu vzduchových bublín v mlieku, čo v kombinácii so správne zvolenou polohou kŕmenia umožňuje účinne eliminovať brušný diskomfort vášho bábätka súvisiaci s kolikou a plynatosťou.

Neurologopedička a detská pedagogička Marcelina Przeździęk odporúča fľašu EasyStart ako prvú fľašu pre dieťa:
„Fľaša EasyStart spĺňa všetky neurologopédické kritériá pre výber najlepšej prvej dojčenskej fľaše pre vaše dieťa. Tvar cumlíka umožňuje optimálne fungovanie pier, tvárí a jazyka a tiež správnu tvorbu vzoru satia.

Fľaše EasyStart predstavujú jednoduché ľahké začatie kŕmenia z fľaše. Cumlík je vyrobený z mäkkého a hypoalergénneho silikónu, vďaka čomu je veľmi odolný, nedeformuje sa, nevysychá a nefarbí. Je bez chuti a zápachu, čo uľahčuje dieťaťu prijatie fľaše a cumlík svojim tvarom pripomína matkin prsník, čo umožňuje striedavé kŕmenie - dojčenie a kŕmenie z fľaše. 90 % pôrodných asistentiek odporúča cumlík EasyStart.*

Pohodlné rukoväte umožňujú dieťaťu samostatné držanie fľaše, keď bude pripravené. Rukoväte svietia v tme a uľahčujú nájdenie fľaše v noci. Rukoväte sú odnímateľné. Profilovaný tvar fľaše uľahčuje správne držanie fľaše pri kŕmení.
Širokohrdlá antikoliková fľaša Canpol babies so svietiacimi rukoväťami PP EasyStart Sleepy Koala je vyrobená z bezpečného a moderného materiálu. Je ľahká, odolná a úplne priehľadná. Jasná a presná stupnica vám umožní kontrolovať množstvo, ktoré vaše dieťa vypije, a vďaka širokému otvoru sa fľaša ľahko čistí a plní.
Široká antikoliková fľaša Canpol babies so svietiacimi úchytmi PP EasyStart Sleepy Koala je kompatibilná so všetkými odsávačkami materského mlieka Canpol babies.

Navrhnuté a vyrobené v Poľsku pri zachovaní najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti. *Na základe prieskumu medzi 54 pôrodnými asistentkami v roku 2021.
Fľaše sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach ružovej a modrej a troch veľkostiach 120ml, 240ml.

Dôležité benefity:
"Fľaša EasyStart spĺňa všetky neurologopédické kritériá pre výber najlepšej prvej dojčenskej fľaše pre vaše dieťa."
Marcelina Przeździęk – neurologopédka, špeciálna pedagogička, NDT-Bobath terapeutka, vysokoškolská lektorka.

Účinný antikolikový ventil znižuje riziko vzniku koliky, nadmerné grganie a hromadenie plynu.
Tvar cumlíka pripomína matkin prsník - uľahčuje kombináciu dojčenia a kŕmenia z fľaše.
90 % pôrodných asistentiek odporúča cumlík EasyStart.
*Na základe prieskumu medzi 54 pôrodnými asistentkami v roku 2021.

Silikónový cumlík je mäkký, bez chuti a zápachu – uľahčuje dieťaťu prijatie fľašky.
Jasná a presná stupnica – umožňuje vám kontrolovať množstvo, ktoré vaše dieťa vypije.
Široký otvor – uľahčuje prípravu jedla a umývanie fľaše. Profilovaný tvar zaisťuje pohodlné držanie fľaše pri kŕmení.
Pohodlné odnímateľné rukoväte svietia v tme.
Kompatibilný so všetkými odsávačkami materského mlieka Canpol babies.
Navrhnuté a vyrobené v Poľsku, v Európskej únii.

Vhodné pre deti od narodenia.
Neobsahuje BPA.
Fľaša bola vyrobená v Európskej únii.

Fľaša je vhodná pre elektrické odsávačky materského mlieka Take&Go, ExpressCare a EasyStart a ručnú odsávačku mlieka Basic. Schopnosť odsať mlieko priamo do fľašky uľahčuje kŕmenie dieťaťa čerstvo odsatým materským mliekom.
Fľaša sa dá dezinfikovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre (fľaša by mala byť otvorená). Fľaša sa môže umývať v umývačke riadu (max. teplota 65°C). Cumlík sa neodporúča umývať v umývačke riadu, pretože umývacie/čistiace prostriedky môžu výrobok poškodiť. Ovocné šťavy alebo čaje môžu na fľaši/cumlíku zanechať zvyšky alebo zafarbenie, čo nemení jej iné vlastnosti.

UPOZORNENIE! Značka Canpol babies odporúča dojčenie ako najzdravšiu formu výživy. S výživou alternatívnou formou odporúča začať až po konzultácii s lekárom, pôrodnou asistentkou alebo lekárnikom pri nemožnosti alebo nedostatočnom dojčení.

Ako používať
Udržujte produkt v čistote. Pred prvým použitím výrobok rozoberte a vyčistite
a potom vložte súčasti do vriacej vody na 5 minút, kvôli zaisteniu hygieny. Vriaca a tvrdá voda môže spôsobiť vodný kameň. Pred každým použitím vyčistite. Všetky časti dôkladne umyte čistou vodou, vrátane oblastí, ktoré môžu byť neviditeľné, ale kadiaľ prešla tekutina, aby ste odstránili prípadné zvyšky jedla.

Po použití vyberte z fľaše a cumlíka zvyšky nápoja, opláchnite a vydezinfikujte v parnom/elektrickom sterilizátore alebo vo vriacej vode. Fľaša sa môže umývať v umývačke riadu (max. teplota 65℃). Cumlík sa neodporúča vkladať do umývačky riadu. Tvrdé chemikálie / detergenty môžu výrobok poškodiť. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne látky. Skontrolujte cumlík pred každým použitím a zatiahnite za cumlík všetkými smermi. Zvlášť keď má dieťa zuby. Pri prvých známkach poškodenia cumlík vyhoďte. Neuťahujte príliš poistný krúžok fľaše, pretože by to mohlo narušiť ventiláciu cumlíka. Vždy skontrolujte tesnosť. Prietokové otvory cumlíka nikdy žiadnym spôsobom nezväčšujte, mohlo by dôjsť k poškodeniu cumlíka. Pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre buďte obzvlášť opatrní. Ohriaty nápoj vždy premiešajte, aby ste zaistili rovnomerné rozloženie teploty, a pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu tekutiny. Pri ohrievaní nápoja v mikrovlnnej rúre nezabudnite nechať fľašu otvorenú. Nevkladajte výrobok do horúcej rúry ani nezahrievajte v plynovom/elektrickom sporáku. Nenechávajte cumlík na priamom slnku alebo teple, ani ho nenechávajte v dezinfekčnom prostriedku („sterilizačnom roztoku“) dlhšie, než je odporúčané, pretože to môže cumlík poškodiť. Odporúča sa vymeniť cumlík max. po 2 mesiacoch používania.

Dojčenská fľaša zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami
EN 14350-1 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky
EN 14350-2 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.