BREATHING balzam BREATHING (respiračný)

1×40 ml, masážny balzam

Značka: BREATHING

Balzam ľahké dýchanie od narodenia pre deti.

13,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BREATHING balzam BREATHING (respiračný) 1×40 ml, masážny balzam

X024257

Hlavný popis produktu

Petit CHENE Masážny balzam - DÝCHANIE Balzam obsahuje extrakty z borovice a eukalyptu, ktoré pri vmasírovaní do pokožky v oblasti hrudníka a hornej časti chrbta uľahčujú dýchanie.
borovica - eukalyptus, bez éterických olejov, BIO, od narodenia , borovica – pôsobí pri príznakoch kašľa, eukalyptus – uvoľňuje dýchanie, Mandľový olej vyživuje a hydratuje
Extrakt z dubovej kôry pre veľmi citlivú pokožku
Extrakty z tymiánu a majoránu uznávané pre svoje protiinfekčné a antivírusové vlastnosti, obzvlášť potrebné na obmedzenie upchatia horných dýchacích ciest.
DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ
Organický certifikovaný upokojujúci masážny balzam so 100% prírodnými zložkami a bez éterických olejov ideálny pre deti. Tento balzam DÝCHANIE PETIT CHENE uvoľňuje aromatické látky, ktoré pomáhajú deťom cítiť sa lepšie od prvých prechladnutí hneď, ako nastúpi účinok balzamu. Skutočná chvíľa pohody spojená so sviežou vôňou eukalyptu.
NÁVOD NA POUŽITIE: Naneste kúsok balzamu na končeky prstov a jemne vmasírujte na oblasť hrudníka a hornej časti chrbta Vášho dieťaťa.
Aplikujte 1 až 2 krát denne.
BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA NA POUŽITIE: Iba na vonkajšie použitie. Neprehĺtať. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.