BRAUN Series 9 PRO+ 9515s Grey

1×1 ks, Holiaci strojček

Značka: BRAUN

Elektrický holiaci strojček Braun Series 9 PRO+ ponúka dokonalé oholenie. Na pokožke zanecháva mimoriadne príjemný pocit. Vďaka 5 holiacim prvkom ProShave vrátane čepele ProLift Blade ponúka strojček Series 9 PRO+ s každým ťahom účinné a šetrné oholenie, nech máte 1-, 3- alebo 7denné fúzy.

339,99
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN Series 9 PRO+ 9515s Grey 1×1 ks, Holiaci strojček

X016024

Hlavný popis produktu

To najlepšie od Brauna, lepšie ako kedykoľvek predtým: Strojčeky Series 9 PRO+ prichádzajú s novou definíciou elektrického holenia – zaisťujú úplne dokonalé oholenie, príjemný pocit na pokožke a mimoriadnu presnosť.

Nezáleží na tom, či máte 1-, 3-, alebo 7-denné fúzy: 5 dokonale synchronizovaných holiacich prvkov zaisťuje s každým ťahom výnimočnú účinnosť a príjemný pocit na pokožke aj u tých najdlhších a najmenej poslušných fúzov.

Dokonalá presnosť aj pri neposlušných fúzoch: vstavaný presný zastrihávač ProTrimmer z chirurgickej ocele zaisťuje maximálnu účinnosť zastrihovania aj pri fúzoch, kotletách a fúzoch pod nosom.

Navrhnutý tak, aby vydržal mnoho rokov: 100% vyrobený v Nemecku. 100% vodotesný. S výkonnou Li-Ion batériou na 60 minút prevádzky. Použitie na mokro aj na sucho.

Pre maximálnu účinnosť a príjemný pocit na pokožke: strojček Series 9 PRO+ s 10 000 sonickými vibráciami a technológiou AutoSense oholí každým ťahom viac fúzov.

Záruka až 5 rokov (platia podmienky uvedené na webových stránkach spoločnosti Braun)

Obsah balenia:

1× elektrický holiaci strojček

1× nabíjací stojan

1× cestovné puzdro

1× napájací kábel

1× čistiaca kefka

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.