Braun Bst 200ee, Čelový Teplomer

1×1 ks, čelový teplomer

Značka: BRAUN

Čelový teplomer Braun TempleSwipe BST200 - rýchly a presný spôsob merania teploty.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
42,39
Doprava zadarmo

O produkte: Braun Bst 200ee, Čelový Teplomer 1×1 ks, čelový teplomer

X65341

Hlavný popis produktu

Technológia TempleSwipieTM. Inovatívna technológia skenovania. Rýchle a presné meranie na spánku. Pomocou technológie Braun TempleSwipe TechnologyTM teplomer zachytáva teplo prirodzene vyžarované spánkom a vypočítava teplotu ekvivalentnú teplote ústnej dutiny. Farebná interpretácia výsledkov Teplomer TempleSwipeTM vám pomôže správne interpretovať výsledok merania vďaka farebnej interpretácii výsledkov na LCD displeji. Pohodlie a bezpečnosť.

Teplomery Braun sú známe svojimi výbornými technickými parametrami a kvalitným spracovaním. Zabezpečujú maximálny komfort a bezpečnosť používania. Meranie je neinvazívne a možno ho bezpečne vykonať, aj keď dieťa spí. Teplomer pre celú rodinu. Teplomer TempleSwipeTM je zariadenie určené pre celú rodinu. Dá sa dokonca použiť aj na bábätká! Vyberte si teplomer Braun TempleSwipe. Teplomer Braun TempleSwipe je rýchly, no ľahko a pohodlne sa používa.

Čas merania je len 3 sekundy! Vďaka svojej jedinečnej technológii poskytuje teplomer TempleSwipe stabilné, zreteľné čítanie výsledku pri každom meraní. Teplomer bol vyvinutý na základe najnovších technológií a testovaný v súlade s medzinárodnými normami. Ochrana snímača. Ku každému teplomeru je pribalená ochranná meracia krytka, ktorou je potrebné po každom použití zabezpečiť ochranu snímača.

Technické údaje

Batéria - 2 batérie AAA

Miesto merania - čelo(spánok)

Biela farba

Automatické vypnutie - Áno

Presnosť merania: ± 0,2oC

Rozsah merania: 34oC - 42,0oC

Čas merania - 3 s


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.