BRAUN BS1000

1×1 kus

Značka: BRAUN

Je rýchly, ľahký a strihá s dokonalou presnosťou, vďaka čomu budete mať dĺžku chĺpkov neustále pod kontrolou. Je vhodný na používanie pre dámy aj pánov, na odstraňovanie chĺpkov z oblastí bikín, podpazušia a hrude. Zastrihávač je 100 % vodeodolný, takže ho môžete používať nasucho aj namokro. V balení sa nachádza uzáver pre hygienické uskladnenie zastrihávača, hrebeňový nástavec, čistiaca kefka a 1x AA batéria.

31,59
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN BS1000 1×1 kus

X52668

Hlavný popis produktu

Zastrihávač chĺpkov BRAUN BS1000 Mini sa postará o rýchle a jemné odstraňovanie chĺpkov kedykoľvek a kdekoľvek.

S účelovým elektrickým minizastrihávačom chĺpkov pre dámy aj pánov dosiahnete výsledky rýchlo, ľahko a šetrne ? dokonca aj na citlivých miestach. Minizastrihávač od značky Braun strihá s dokonalou presnosťou, vďaka čomu budete mať dĺžku chĺpkov neustále pod kontrolou. Rýchle a šetrné odstraňovanie chĺpkov: kedykoľvek a kdekoľvek.

Kompaktná veľkosť 

Vďaka kompaktnému tvaru a inteligentnému dizajnu vás tento mini zastrihávač zachráni vždy, keď potrebujete rýchle oholenie.

Holenie ktorejkoľvek časti tela

Mini zastrihávač je navrhnutý na všestranné používanie a vďaka kompaktnému dizajnu je vhodný na rôzne oblasti tela. Odstraňuje a zastriháva chĺpky so spoľahlivou presnosťou kdekoľvek a kedykoľvek.

Precízne zastrihávanie

Odstráňte chĺpky pomocou hrebeňového nadstavca. Nemecká technológia zastrihávania funguje účinne aj na ťažko dostupných miestach vrátane plavkovej línie.

Mokré a suché použitie

Zastrihávač je 100 % vodeodolný. Zastrihávač chĺpkov používajte nasucho alebo pod vodou ? podľa toho, aké holenie uprednostňujete.

Šetrný voči pokožke

Ergonomický dizajn zaručuje rýchle a spoľahlivé zastrihávanie chĺpkov, jemné kĺzanie zastrihávača po pokožke a väčší komfort pri holení.

Prekvapivo malý, prekvapivo účinný

Miniatúrna veľkosť je ideálna na prenášanie a použitie na cestách. Jednoducho ho pribaľte do batohu alebo kozmetickej taštičky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.