BRAUN BNT400 čelový bezdotykový teplomer s "AGE Precision" systémom, čierny

1×1 ks, teplomer

Značka: BRAUN

Teplomer určený pre tých najnáročnejších spotrebiteľov, ktorí nechcú nechať nič na náhodu. BNT400 kombinuje jednoduché používanie dotykového aj hmatového merania s unikátnou technológiou Age of Precision® spoločnosti Braun, ktorá pomáha rodičom eliminovať pochybnosti pri meraní teploty. Extrémne citlivý senzor kombinovaný s inovatívnym optickým systémom zachytáva dvakrát toľko tepla vyžarovaného ľudským telom ako tradičné čelové teplomery.

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
58,69
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN BNT400 čelový bezdotykový teplomer s "AGE Precision" systémom, čierny 1×1 ks, teplomer

X42919

Hlavný popis produktu

Teplomer pre náročných a funkciou Age of Precision®.

Teplomer určený pre tých najnáročnejších spotrebiteľov, ktorí nechcú nechať nič na náhodu. BNT400 kombinuje jednoduché používanie dotykového aj hmatového merania s unikátnou technológiou Age of Precision® spoločnosti Braun, ktorá pomáha rodičom eliminovať pochybnosti pri meraní teploty.

Extrémne citlivý senzor merania. Extrémne citlivý senzor kombinovaný s inovatívnym optickým systémom zachytáva dvakrát toľko tepla vyžarovaného ľudským telom ako tradičné čelové teplomery. Zachytená energia sa potom prevedie na klinicky presné meranie teploty. Navyše v bezkontaktnom režime indikuje snímač polohy správnu polohu teplomeru tak, aby výsledok merania bol čo najpresnejší.

Správna poloha teplomera pri meraní. Poloha teplomera a jeho vzdialenosť od čela sú veľmi dôležité v prípade merania teploty pomocou neinvazívnych metód. Toto je zabezpečené systémom vyvinutým firmou Braun, ktorý udáva správne nastavenie teplomeru. Špeciálny senzor, ktorý zabezpečuje presné odčítanie merania, osvetľuje bod medzi obočím na čele, kde sa má merať teplota. Systém, ktorý uľahčuje správne nastavenie teplomeru, ukazuje, či je teplomer príliš ďaleko od čela a výsledok môže byť nepresný.

Veľký displej s variabilnou farbou podsvietenia navyše uľahčuje interpretáciu výsledku merania. Dvojitá technológia merania. Dvojitá technológia - Bezdotykového a hmatového merania čela.

  • Bezkontaktný režim: neinvazívne a pohodlné - až 2,5 cm od čela.

  • Dotykový režim: režim merania na čele. Rýchle a jemné meranie za menej ako 2 sekundy. Priekopnícka technológia. Ultrasenzitívny snímač a optický systém s klinicky precíznou presnosťou v oboch meracích režimoch.

  • Funkcia Age Precision®: Funkcia Age Precision®s farebnou interpretáciou výsledkov na displeji. Definícia horúčky sa mení s vekom. Môžete nastaviť vek na určenie hodnôt teploty pre celú rodinu. Rodičia už nemusia hádať, aká teplota je v norme a kedy začína choroba.

  • Obrazovka svieti zelenou farbou - keď je teplota normálna, žltá - keď je teplota zvýšená, červená - keď je horúčka.

  • Tichý režim pre meranie nočnej teploty a osvetlenie nočného zobrazenia sú užitočné pri kontrole teploty, keď nechcete zobudiť dieťa.

  • Režim merania teploty potravín.

Teplomer BRAUN BNT 400 je multifunkčným prístrojom. Umožňuje ľahko merať teplotu potravín, nápojov alebo vody pre detskú kúpeľ. Odporúčaný pre: novorodencov, deti a dospelých.

Balenie obsahuje: -2 batérie typu AAA -návod na obsluhu a teplomer


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.