Biotter VitaPiráti vitamínové lízanky

mix príchutí 4x6 ks (24 ks)

Balenie obsahuje 6 lízaniek z každej zo 4 príchutí: jahoda, citrón, pomaranč a čierna ríbezľa. Lízanky obsahujú 8 vitamínov.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
11,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X70970 ADC

Balenie obsahuje 6 lízaniek z každej zo 4 príchutí: jahoda, citrón, pomaranč a čierna ríbezľa. Lízanky obsahujú 8 vitamínov.
Neobsahujú syntetické farbivá a arómy.

ZLOŽENIE: cukor; glukózový sirup; regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná); aróma (čierne ríbezle, jahoda, citrón, pomaranč); kyselina L-askorbová (vitamín C), kyselina nikotínová (niacín), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantoténová), pyridoxínhydrochlorid (vitamín B6), riboflavín (vitamín B2), farbivá (paprikový extrakt, antokyán, luteín); D-biotín (biotín), cholekalciferol (vitamín D3); kyanokobalamín (vitamín B12).
Obsahuje cukor. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie 1 lízanka 2-3x denne.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Obsahuje cukor. Nie je vhodný pre diabetikov. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Prípravok sa neodporúča pri precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tehotným ženám a dojčiacim matkám sa odporúča poradiť sa s lekárom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov