BIONECT Control Spray

1×50 ml, sprej na ošetrenie kožných poranení

Značka: BIONECT

Sprej na ošetrenie neinfekčných kožných poranení.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
10,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: BIONECT Control Spray 1×50 ml, sprej na ošetrenie kožných poranení

P0550A ADC

Suspenzný sprej na lokálne použitie obsahujúci kyselinu hyalurónovú (HA), metalické striebro a vitamín E.

Používa sa ošetrenie neinfikovaných kožných poranení (napr. odrenín, oderov, popraskanej kože, rezných rán, malých rán po chirurgickom zákroku, lokálnych popálenín 1. a 2. stupňa), diabetickej nohy, atletickej nohy a preležanín. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Návod na použitie:

  1. Ranu je nutné pred aplikáciou spreja vyčistiť.
  2. Pred použitím sa nádoba niekoľko sekúnd dôkladne pretrepe.
  3. Pri aplikácii sa nádoba drží vo zvislej polohe a nástrekmi zo vzdialenosti asi 15 cm sa pokryje celú ranu dostatočným množstvom prášku.
  4. Po aplikácii sa odporúča zakryť ošetrenú plochu sterilným obväzom.
  5. Aplikuje sa 1-2x denne podľa klinického stavu. Po použití prípravok uzavrite.
  6. Prípravok sa dá ľahko odstrániť umytím rany fyziologickým roztokom.

Upozornenie: Určené na vonkajšie použitie - neprehĺtajte a neinhalujte. Tehotné ženy by mali použitie produktu konzultovať s lekárom. Použitie prípravku je kontraindikované v prípade známej precitlivelosti na niektorú zo zložiek. V prípade nežiadúcej reakcie prerušte používanie produktu a poraďte sa s lekárom. Konzultujte s lekárom predĺženie doby používania. Vyhýbajte sa priamemu kontaktu rozprašovača s ranou. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Po zasiahnutí očí ich niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Nevystavujte ošetrenú plochu slnečnému žiareniu. Nebezpečenstvo. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriati sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horucich povrchov, iskier, otvoreneho ohňa a zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Nepoužívajte, ak je obal poškodený alebo po uplynutí doby použiteľnosti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote medzi +5 °C a +30 °C. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Číslo šarže a doba použiteľnosti sú uvedené na dne nádoby. Doba použiteľnosti platí pre nepoškodený a správne skladovaný produkt.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.