Biomie Daily Premium

1×30 cps, probiotiká

Značka: BIOMIE

Jedinečná probiotická receptúra pozostávajúca z 10 kmeňov baktérií vo vysokej dennej dávke 20 miliárd KTJ obohatená prebiotikom v jednej kapsule.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

11,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Biomie Daily Premium 1×30 cps, probiotiká

X024294

Hlavný popis produktu

Biomie Daily Premium – je mnohokmeňová synbiotická receptúra pozostávajúca z 10 kmeňov prospešných živých lyofilizovaných baktérií vo vysokej dennej dávke 20 miliárd kolóniu-tvoriacich jednotiek a prírodnej vlákniny (frukto-oligosacharidy) získanej z koreňa čakanky.
Vďaka vysokej kvalite použitých surovín, procesov a baliacich metód je obsah živých kultúr chránený pred vlhkosťou, vzduchom a inými vonkajšími faktormi, čím je zabezpečená ich životnosť a aktivácia až v tráviacom trakte na mieste určenia. Špeciálna technológia spracovania kapsuly tiež zaisťuje, že obsiahnuté baktérie sú chránené voči žalúdočným a žlčovým kyselinám, takže sa do hrubého čreva dostanú neporušené. Vysoká dávka najmenej 20 miliárd prospešných baktérií je obsiahnutá len v 1 kapsule denne.
POUŽITIE: Dospelí a deti od 6 rokov 1 kapsulu denne, zapiť dostatočným množstvom vody. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.
UPOZORNENIA: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Biomie Daily Premium je doplnok stravy a nie je náhradou pre kompletnú vyváženú stravu. Obsahuje laktózu a mliečnu bielkovinu.
ZLOŽENIE: Lactobacillus plantarum LLP-2L, Lactobacillus plantarum LLP-4B, Lactobacillus rhamnosus LLR-L1, Lactobacillus casei LLC-4K, Lactobacillus fermentum LLF-01, Lactobacillus gasseri LLG-V74, Lactobacillus bulgaricus LLB-05, Bifidobacterium bifidum LBB-02, Bifidobacterium longum LBL-01, Bifidobacterium lactis LBL-03); Pomocné látky: stearát horečnatý (protihrudkujúca zložka), oxid kremičitý

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.