BIBS De Lux cumlíky z prírodného kaučuku 2ks

1×1 ks - veľkosť 1, candy apple/haze

Značka: BIBS

BIBS sú produkty navrhnuté a vyrábané v Dánsku od roku 1978. Ich minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS produkty typické. Okrem jedinečného dizajnu dbá značka BIBS na to, aby boli ich produkty zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí.

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIBS De Lux cumlíky z prírodného kaučuku 2ks 1×1 ks - veľkosť 1, candy apple/haze

X56252

Hlavný popis produktu

BIBS De Lux cumlíky z prírodného kaučuku 2ks BIBS je obľúbená dánska značka s tradíciou výroby ikonických cumlíkov od roku 1978.

Minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS cumlíky typické. Okrem jedinečného dizajnu dbá značka BIBS aj na to, aby boli cumlíky zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí. Všetky BIBS produkty sú garanciou najvyššej kvality detského sortimentu.

BIBS De Lux je klasický guľatý cumlík s minimalistickým vzhľadom a moderným matným povrchom v krásnej farebnej ponuke jemných, pastelových, zemitých aj neutrálnych tónov. Sacia časť je vyrobená zo 100%-ného prírodného kaučuku, ktorý je mimoriadne pružný a mäkký zároveň, odolný proti vytvoreniu trhlín a odštiepeniu malých kúskov. Ostatné časti (krúžok a karička) sú vyrobené zo zdravotne nezávadného polypropylénu (PP). C

umlík je navrhnutý tak, aby nedráždil citlivú pokožku bábätka. Okrúhly krúžok s vetracími otvormi má klenutý tvar, takmer vôbec sa nedotýka pokožky okolo úst, tá preto zostáva kľudná, bez otlačkov a podráždení. Vďaka mäkučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dieťa cumlík ľahko stláča a formuje v ústach, čím je zachovaný prirodzený vývin podnebia, zúbkov a ďasien detí.

Prečo deti obľubujú cumlíky BIBS?

- Extra ľahučký.

- Výnimočná chuť prírodného kaučuku, deti ho prirodzene uprednostňujú pred syntetickými materiálmi ako je silikón.

- Guľatý / čerešňový tvar sacej časti si často obľúbia aj deti, ktoré odmietajú iné tvary cumlíka. Prečo rodičia obľubujú cumlíky BIBS?

- Dieťa saje len 100% prírodný bezpečný materiál – kaučuk vyrobený z miazgy stromu Hevea.

- Vďaka špeciálnemu klenutému tvaru krúžku je minimalizovaný dotyk cumlíka s pokožkou a nevznikajú otlačky a podráždenia.

- Štýlový dizajn v mnohých farebných prevedeniach.

- Vyrobené v EU. Zloženie: Sacia časť: 100% prírodný kaučuk

Ostatné časti: polypropylén (PP) Bez BPA, PVC, ftalátov a iných škodlivých látok. Vyrobené v Dánsku. Testované v Consumer Lab Denmark. V súlade s európskym štandardom EN 1400+A2.

Veľkosti: BIBS De Lux sú k dispozícii v 2 veľkostiach. Veľkosť 1: 0-6 mesiacov Veľkosť 2: od 6 mesiacov


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.