BEBA EXPERT pro FM 85

1×200 g, špeciálne dojčenské mlieko určené pre predčasne narodené deti

Značka: BEBA

BEBA EXPERTpro FM 85, 200 g. Potravina na osobitné lekárske účely. Určená na kontrolovanú diétnu výživu predčasne narodených detí na podporu ich rastu, s obsahom hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny, triglyceridov so stredne dlhým reťazcom (MCT) a živín podľa platných odporúčaní. Určená na použitie výlučne s materským mliekom.

31,99
Doprava zadarmo

O produkte: BEBA EXPERT pro FM 85 1×200 g, špeciálne dojčenské mlieko určené pre predčasne narodené deti

D1324 ADC

Hlavný popis produktu

Potravina na osobitné lekárske účely. Určená na kontrolovanú diétnu výživu predčasne narodených detí na podporu ich rastu. Na obohacovanie materského mlieka.
S obsahom hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny, triglyceridov so stredne dlhým reťazcom (MCT) a živín podľa platných odporúčaní.* Určená na použitie výlučne s materským mliekom. 

Použitie

Pri príprave je potrebné postupovať podľa návodu na použitie a podľa odporúčaní lekára.

Dávkovanie:

  • V prípade, že nie sú k dispozícii konkrétne údaje o zložení materského mlieka, štandardné množstvo pre konečnú fortifikáciu je 1 odmerka na 25 ml materského mlieka. Množstvo pridávaného prípravku sa odporúča počas 5-7 dní postupne zvyšovať z 1 g na 100 ml materského mlieka na dávku 4 g na 100 ml materského mlieka.
  • 1 odmerka = 1 g prášku.
  • Pridané množstvo prášku je závislé od individuálných potrieb dojčiat. Prídavok 4 g na 100 ml materského mlieka zvýši energiu približne o 85 kcal. 

Pred prípravou mlieka sa najprv dôkladne umyjú ruky. Pridá sa prášok do materského mlieka, ktoré bolo zohriate na telesnú teplotu a dobre sa pretrepáva asi 30 sekúnd. Ihneď sa podáva. 

Upozornenie:

Pred každým jedlom pripravte jedlo čerstvé a ihneď ho použite na kŕmenie. Zvyšky jedla znova nepoužívajte. Výrobok je určený výlučne na použitie s materským mliekom. Na použitie od narodenia na základe odporúčania lekára. Výživa by mala byť podávaná iba pod dohľadom lekára. Dlhodobé dojčenie je pre dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou nejlepší spôsob výživy.
Nie je vhodné ako jediný zdroj výživy a nenahrádza materské mlieko. Nie je vhodné pre dojčatá s alergiou alebo intoleranciou na bielkovinu kravského mlieka, laktózovou intoleranciou, deficitom galaktokinázy, galaktosémiou, glukózo-galaktózovou malabsorpciou a intoleranciou maltózy. Neslúži na parenterálne použitie.

Otvorené balenie dôkladne uzavrite a uschovajte v suchu pri izbovej teplote (max.25 °C). Spotrebujte do 21 dní od otvorenia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.