Batoľacie mlieko HiPP 4 Junior Combiotik®

1×700 g, batoľacie mlieko, od ukonč. 2. roka

Značka: HIPP

Malé deti nie sú malí dospelí – to platí obzvlášť pre výživu. S vekom dieťaťa sa mení potreba príjmu živín: U malých detí klesá potreba príjmu energie z tukov.

Varianty podľa hmotnosti

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

17,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Batoľacie mlieko HiPP 4 Junior Combiotik® 1×700 g, batoľacie mlieko, od ukonč. 2. roka

X54199

Hlavný popis produktu

Malé deti nie sú malí dospelí – to platí obzvlášť pre výživu. S vekom dieťaťa sa mení potreba príjmu živín: U malých detí klesá potreba príjmu energie z tukov. Pre rast a vývin potrebujú ale veľa vápnika, rovnako ako ďalšie vitamíny a minerálne látky. Práve dojčenský a batolivý vek je dôležitou fázou na budovanie kostnej hmoty a vývoj skeletu. Malé deti potrebujú až 3× viac vápnika a 7× viac vitamínu D v porovnaní s dospelými1. Aktuálne výživové štúdie ukazujú, že bežná strava malých detí neposkytuje dostatočný príjem vitamínu D, železa alebo jódu.

  • Pre silné kosti*
  • Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.
  • Galaktooligosacharidy GOS z laktózy. Laktóza je hlavným sacharidom materského mlieka. Zložky GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.
  • Zdroj folátu – inšpirovaný prírodou.
  • *Vitamín D: podporuje vývoj kostí a zubov, prispieva k správnej funkcii imunitného systému
  • **Vápnik: prispieva k normálnemu vývinu kostí
  • ***Vitamín C: podporuje správnu funkciu imunitného systému a vstrebávanie železa.
  • Jód: prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu a k normálnej funkcii štítnej žľazy.
  • Vitamín B2: prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu
  • Vyrobené v harmónii s prírodou

1 Malé deti (12 kg) potrebujú viac živín na kg hmotnosti než dospelí (80 kg), EFSA 2013, WHO Growth standards. 3 Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko. HiPP je jediná dojčenská výživa s bioaktívnym folátom Metafolin®.

Špičková kvalita HiPP

Pri výbere surovín dodržiavame prísne legislatívne nariadenia pre dojčenskú výživu. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok - zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre vás a vaše dieťa.

Zloženie:

Odtučnené MLIEKO, LAKTÓZA (z MLIEKA), rastlinné oleje (palmový❤, repkový, slnečnicový), galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLIEKA), citronan draselný, vápenaté soli kyseliny orthofosforečnej, vápenaté soli kyseliny citrónovej, síran horečnatý, RYBÍ olej, L-askorbát sodný (vitamín C), síran zinočnatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, mliečne kultúry (L. fermentum hereditum®1), riboflavín (vitamín B2), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný, L-methylfolát vápenatý (Metafolin®3), D-biotín, cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamín (vitamín B12). Pozn. bezgluténový.

Vzťahuje sa na sušený stav potraviny.

♥z certifikovaného, trvalo udržateľného hospodárstva

1Limosilactobacillus fermentum CECT5716

3Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko. HiPP je jediná dojčenská výživa s bioaktívnym folátom Metafolin®.

Obsahuje cca 43 porcií á 150 ml

Dôležité upozornenia:

HiPP 4 JUNIOR Combiotik® je určený na pitie z hrnčeka, pre deti od ukončeného 24. mesiaca ako súčasť zmiešanej a vyváženej stravy. Dbajte na pravidelnú zubnú hygienu – obzvlášť pred spaním. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života vášho dieťaťa. Mliečna výživa s odtučneným mliekom a rastlinnými olejmi pre malé deti od 2 rokov v prášku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.