BABYONO Hračka pískacia Psík Willy 0m+

1×1 ks, hračka pre deti

Značka: BABYONO

Tento pôvabný psík má mäkkú kožušinku vyrobenú z látky príjemnej na dotyk, vďaka čomu je ideálny na objímanie a upokojenie

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
7,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABYONO Hračka pískacia Psík Willy 0m+ 1×1 ks, hračka pre deti

X016549

Hlavný popis produktu

Tento pôvabný psík má mäkkú kožušinku vyrobenú z látky príjemnej na dotyk, vďaka čomu je ideálny na objímanie a upokojenie. Vnútri psíka sa ozýva piskot. Stačí hračku jemne objať alebo stlačiť, aby ste počuli veselé vŕzganie. Mäkké ušká povzbudzujú dieťatko k dotyku, zatiaľ čo farebné štítky mu umožňujú rozvíjať malé ručičky. Psík je dodávaný s praktickou hryzačkou, ktorá mu pomôže počas náročného obdobia prerezávania zúbkov.
Vlastnosti:
Interaktívne Pískadlo je hračka vydávajúca zvuk, ktorá vyžaduje, aby dieťatko bolo aktívne. Keď ho bábätko stlačí, začuje príjemný zvuk – a to vďaka píštalke ukrytej vo vnútri.
Farebné štítky Farebné štítky povzbudzujú dieťatko k objavovaniu sveta a stimulujú jeho zvedavosť. Môžu pomôcť drobcovi rozprúdiť fantáziu a rozvíjať manuálne zručnosti.
Úľava od bolesti Flexibilná hryzačka upokojuje podráždené ďasná pri vychádzaní prvých zúbkov.
Rozvoj Plyšová pískacia hračka pomáha bábätku zlepšovať jemnú motoriku a rozvíjať manuálne zručnosti. Dieťatko vidí, čo sa stane, keď hračku chytí. Takto sa môže naučiť vzťah príčina-následok.
Technické vlastnosti: Materiál: 100% polyester Vek bábätka: 3m+ Rozmery: 6,5x25 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.