BABYBIO Tekvicová polievka s paštrnákom (190 g)

1×190 g

Značka: BABYBIO
2,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABYBIO Tekvicová polievka s paštrnákom (190 g) 1×190 g

X008110

Hlavný popis produktu

Mierne sladkastá príchuť paštrnáku a tekvice s príchuťou pomarančovej dužiny pripomínajú chuť jedlého gaštanu. S touto lahodnou zeleninou sa BABYBIO vracia k receptúre, ktorá bola v minulosti pre svojou skvelú chuť veľmi obľúbená.

Varené v pare, vhodné od ukončeného 6. mesiaca.

- Bez pridanej soli
- Bez mlieka a lepku

Príprava:

Vo vode: Ponorte kapsičku na 1 minútu do vriacej vody.

V mikrovlnnej rúre: Obsah kapsičky dajte na tanierik, ktorý priklopíte a vložte do mikrovlnnej rúry alebo kapsičku s odstrihnutým vrškom vložte do mikrovlnnej rúry. Ohrievajte 30 sekúnd na stredný výkon (850W). Dobre premiešajte a pred podávaním overte teplotu. Nesoliť. Nespotrebovaný zvyšok neuchovávajte.

Záruka BABYBIO:

BABYBIO starostlivo vyberá pôvod svojich surovín s uprednostnením miestnych výrobcov, najlepšie z oblasti juhozápadného Francúzska.

Pôvod surovín je uvádzaný z dôvodu náročných požiadaviek BABYBIO pri výbere producentov a neľahkému zásobovaniu kvalitnými surovinami v biokvalite.

Zloženie:

- Zelenina 50% (francúzska tekvica 20% a paštrnák 15%, španielska cibuľka 10%, pyré z talianskych rajčín 5%), voda z varenia, talianska ryža 5%, francúzsky tymián

Energetická hodnota 37kcal / 158kJ, bielkoviny 0,9g, sacharidy 7,5g, z toho cukry 1,6g, tuky 0,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g, vláknina 1g, sodík 12 mg, soľ 0,03g
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.