ATTITUDE Detské telové mydlo a šampón (2 v 1) Little leaves s vôňou melónu a kokosu 473 ml

1×473 ml, šampón a telové mydlo pre deti

Značka: ATTITUDE
Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný šampón a telové mydlo pre deti v jednom. Kombinácia šampónu a telového mydla uľahčí čas kúpania. V ekologickom takmer pol litrovom balení
Na sklade v eshope
8,69
Doprava zadarmo

O produkte

X46695

Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný šampón a telové mydlo pre deti v jednom. Kombinácia šampónu a telového mydla uľahčí čas kúpania. V ekologickom, takmer pol litrovom balení.

Šampón a telové mydlo ATTITUDE je obohatené o výťažky z listu čučoriedky a semien moringy.

Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti.

Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov. Ideálne pre deti ako prirodzená ochrana pre ich jemnú a citlivú pokožku.

  • Prekrásna vôňa vodného melónu a kokosu, ktorá si vás určite získa.

  • Výnimočne veľké balenie (473 ml) = prívetivá cena.

  • Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu.

  • Má certifikáciu EWG (Environmental Working Group), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné a k prírode šetrné produkty. Detská kozmetika Little leaves od ATTITUDE získala od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie.

  • Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.

  • Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.

  • Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.

  • 100% recyklovateľný obal.

  • Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu (worry-free ingredients), a to bez kompromisov.

Zloženie: voda, koko-sulfát sodný, koko-glukozid, rastlinný glycerín, kokoyl-izationát sodný, chlorid sodný, kyselina citrónová, glyceryl oleát, benzoan sodný, sorban draselný, výťažok z listov rastliny vaccinium angustifolium (čučoriedky), inulín, maltodextrín, výťažok zo semien moringy olejodárnej, guma cyamopsis tetragonoloba (guar), trietylcitrát, dekanal (ovocie), dimetylheptenal (ovocie), gama-nonalaktón (kokos)

 

 

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.