ATTITUDE Detské telové mydlo a šampón (2 v 1) Little leaves s vôňou melónu a kokosu

1×473 ml, detské telové mydlo a šampón

Značka: ATTITUDE

Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny šampón a telové mydlo pre deti v jednom. Nabité prírodnými zložkami ako sú listy z čučoriedky a semená moringy. Ideálna pre deti ako prirodzená ochrana pre ich jemnú a citlivú pokožku.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
9,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Detské telové mydlo a šampón (2 v 1) Little leaves s vôňou melónu a kokosu 1×473 ml, detské telové mydlo a šampón

X46695

Hlavný popis produktu

Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný šampón a telové mydlo pre deti v jednom. Kombinácia šampónu a telového mydla uľahčí čas kúpania. V ekologickom takmer pol litrovom balení.
Šampón a telové mydlo Attitude je obohatené o výťažky z listu čučoriedky a semien moringy. Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov. Ideálna pre deti ako prirodzená ochrana pre ich jemnú a citlivú pokožku.
Prekrásna vôňa vodného melónu a kokosu, ktorá si vás určite získa.
Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu.
Tiež má certifikáciu EWG ("Environmental Working Group"), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné ak prírode šetrné produkty. Detská kozmetika Little leaves od Attitude získala od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie. Všetky produkty Attitude sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. Attitude je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete. Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.
Na výrobu produktov Attitude sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
100% recyklovateľný obal.
Použitie: Vytlačte malé množstvo a naneste na telo a vlasy, spláchnite.
Zloženie: Voda, sódium coco sulfát, coco glukozid, rastlinný glycerín, cocoyl izetionát sodný, chlorid sodný, kyselina citrónová, glyceryloleát, benzoát sodný, sorban draselný, výťažok z listov čučoriedky, inulín, maltodextrín, výtažok (z ovocia), dimetyl heptenal (z ovocia), gamma-nonalactone (z kokosu).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.