ATTITUDE Detská pena do kúpeľa Baby leaves s vôňou hruškovej šťavy 473 ml

473ml

Prírodná, certifikovaná, hypoalergénna a dermatologicky testovaná pena do kúpeľa pre našich najmenších. V ekologickom, takmer pol litrovom balení.
Darček k nákupu K nákupu nad 10 € získate ovocné HiPP Hippies alebo ryžové oblátky
8,95
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X46691

Prírodná, certifikovaná, hypoalergénna a dermatologicky testovaná pena do kúpeľa pre našich najmenších. V ekologickom, takmer pol litrovom balení.

Vedeli ste, že pokožka bábätiek nie je ešte úplne vyvinutá až minimálne do 1 roku veku? Preto vznikla pena do kúpeľa ATTITUDE, ktorá je nabitá prírodnými zložkami ako sú listy z čučoriedky a semená moringy. Kúpanie vašich detí sa stane veľkou zábavou a vy sa pritom môžete spoľahnúť, že s touto penou pridávate deťom do kúpeľa len látky šetrné k nášmu zdraviu.

Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Ideálne pre deti ako prirodzená ochrana pre ich jemnú a citlivú pokožku.

Výťažky zo semien moringy robia penu do kúpeľa Baby leaves ešte výnimočnejšou. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov.

  • S úžasnou vôňou hruškovej šťavy, ktorá pochádza výlučne z prírodných zdrojov.

  • Výnimočne veľké balenie (473 ml) = prívetivá cena.

  • Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu.

  • Má certifikáciu EWG (Environmental Working Group), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné a k prírode šetrné produkty. Kozmetika Baby leaves získala od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie.

  • Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúce za práva zvierat na svete.

  • Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.

  • Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.

  • 100% recyklovateľný obal.

  • Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu (worry-free ingredients) a to bez kompromisov.

Zloženie: voda, koko-sulfát sodný, koko-glukozid, glycerín, kokoyl-izationát sodný, chlorid sodný, kyselina citrónová, glyceryl oleát, benzoan sodný, sorban draselný, výťažok z listov rastliny vaccinium angustifolium (čučoriedka), výťažok zo semien moringy olejodárnej, maltodextrín, guma cyamopsis tetragonoba (guar), gama-undekalaktón (sladké ovocie), etylacetát (hruška)