Zváračka a vákuovačka Adler AD 4503

Značka: ADLER

Rozmýšľate, ako efektívne zabezpečiť potraviny a predĺžiť ich dátum spotreby? Bojíte sa o to, ako uchovávať jedlo, aby nestratilo svoju chuť a výživnú hodnotu? Nemáte radi plytvanie potravinami a v kuchyni si ceníte ekonomické riešenia? Ak áno, zváračka fólií Adler AD4503 je pre vás ten správny pro.

79,99

O produkte: Zváračka a vákuovačka Adler AD 4503

cf22abe0-1c1b-4176-b8e4-0211fbd215f1

Hlavný popis produktu

Rozmýšľate, ako efektívne zabezpečiť potraviny a predĺžiť ich dátum spotreby? Bojíte sa o to, ako uchovávať jedlo, aby nestratilo svoju chuť a výživnú hodnotu? Nemáte radi plytvanie potravinami a v kuchyni si ceníte ekonomické riešenia? Ak áno, zváračka fólií Adler AD4503 je pre vás ten správny produkt! AD4503 je zaujímavým riešením, ktoré kombinuje vákuovačku so strojom na zváranie fólií v jednom zariadení. Takto môžete rýchlo zabaliť mäso a syry, zvyšky večere, ovocie alebo zeleninu ale aj odevy, či iné predmety, ktoré chcete ochrániť pred vlhkosťou.
Zváračka fólií Adler AD4503 má 5 funkcií: odsávanie vzduchu a hermetické uzatvorenie vrecka, odsávanie vzduchu z vákuových nádob, zvarenie hornej strany vákuového vrecka, odrezanie okrajov vákuových puzdier podľa požadovanej dĺžky a následne ich zvarenie.
Vďaka vysokokvalitnému prevedeniu a multifunkčnosti zariadenia je AD4484 ideálna pre každú domácnosť!

Charakteristika a technické údaje:
Hermetické balenie potravín
Rýchle odsávanie vzduchu a utesnenie obalov
Zváračka prispôsobený na plastové objímky a hotové vákuové vrecká
Funkcia orezávania fólie na požadovaný rozmer
Odsávanie vzduchu z vákuových nádob/vreciek
Vákuum: -0,75 - -0,80 bar
V balení: nádoba na skladovanie fólií, vákuová trubica, adaptér pre odsávanie vzduchu z externých nádob, fólia 20x 300 cm, tesnenie
Výkon: 130 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.