Pampers Wipes Box 792ks (18x44) Harmonie Coco

18×44 ks, vlhčené obrúsky

Značka: PAMPERS

Hydratujú a chránia jemnú detskú pokožku vďaka organickému kokosovému oleju Vlhčené obrúsky s vláknami zo 100 % rastlinného pôvodu z udržateľných zdrojov a 0 % plastov Jedinečné zloženie založené na vode, ktoré chráni prirodzené pH pokožky 0 % alkoholu a farbív Dermatologicky testované a schválené dermatológmi z organizácie Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravie pokožky) Pomáha chrániť jemnú detskú pokožku pred podráždením lepšie ako vodou navlhčená bavlnená látka S jemnou kokosovou vôňou Bezpečné pre pokožku novorodencov Vhodné na zadoček, ruky a tvár

Darček k nákupu Pri nákupe produktov značky Pampers nad 55€, získate ARIEL GEL 1.7L SENSITIVE SKIN, ako darček
Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
38,89
Doprava zadarmo

O produkte: Pampers Wipes Box 792ks (18x44) Harmonie Coco 18×44 ks, vlhčené obrúsky

X001674

Hlavný popis produktu

Pokožka vášho dieťatka je veľmi citlivá a zaslúži si jemné čistenie všetkých najcitlivejších častí tela, ako je zadoček. Vlhčené obrúsky Pampers Harmonie Coco obsahujú organický kokosový olej na hydratáciu a ochranu jemnej pokožky vášho dieťatka. Obsahujú 0 % plastov, sú vyrobené z vláken 100 % rastlinného pôvodu. Enzýmy v stolici a moči menia pH pokožky a zvyšujú riziko podráždenia a vyrážky.

Jedinečné zloženie Pampers Harmonie Coco je dermatologicky testované a chráni prirodzené pH pokožky lepšie ako vodou navlhčená bavlnená látka a redukuje riziko podráždenia pokožky. Keďže obrúsky Pampers Harmonie Coco sú vyvinuté s ohľadom na citlivú pokožku novorodencov, neobsahujú alkohol a farbivá.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.