Pampers Wipes Box 396ks (9x44) Harmonie Coco

9×44 ks, vlhčené obrúsky

Značka: PAMPERS

Hydratujú a chránia jemnú detskú pokožku vďaka organickému kokosovému oleju. Vlhčené obrúsky s vláknami zo 100 % rastlinného pôvodu z udržateľných zdrojov a 0 % plastov Jedinečné zloženie založené na vode, ktoré chráni prirodzené pH pokožky 0 % alkoholu a farbív Dermatologicky testované a schválené dermatológmi z organizácie Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravie pokožky) Pomáha chrániť jemnú detskú pokožku pred podráždením lepšie ako vodou navlhčená bavlnená látka S jemnou kokosovou vôňou Bezpečné pre pokožku novorodencov Vhodné na zadoček, ruky a tvár

Zľava 10 % pri nákupe nad 19,90 € Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: LETO1. Akcia platí iba 24. 7. do 23:59.
Varianty podľa počtu kusov v balení

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

16,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pampers Wipes Box 396ks (9x44) Harmonie Coco 9×44 ks, vlhčené obrúsky

X001673

Hlavný popis produktu

Pokožka vášho dieťatka je veľmi citlivá a zaslúži si jemné čistenie všetkých najcitlivejších častí tela, ako je zadoček. Vlhčené obrúsky Pampers Harmonie Coco obsahujú organický kokosový olej na hydratáciu a ochranu jemnej pokožky vášho dieťatka. Obsahujú 0 % plastov, sú vyrobené z vláken 100 % rastlinného pôvodu. Enzýmy v stolici a moči menia pH pokožky a zvyšujú riziko podráždenia a vyrážky.

Jedinečné zloženie Pampers Harmonie Coco je dermatologicky testované a chráni prirodzené pH pokožky lepšie ako vodou navlhčená bavlnená látka a redukuje riziko podráždenia pokožky. Keďže obrúsky Pampers Harmonie Coco sú vyvinuté s ohľadom na citlivú pokožku novorodencov, neobsahujú alkohol a farbivá.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.