WELEDA Šalviový balzam na ďasná

1×30 ml, gél

Značka: WELEDA

Gélový prípravok na ďasná s rastlinnými výťažkami posilňuje a spevňuje ďasná, zvyšuje ich odolnosť.

6,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: WELEDA Šalviový balzam na ďasná 1×30 ml, gél

X24995 ADC

Hlavný popis produktu

Pomáha pri krvácavosti a zápaloch, drobných poraneniach, paradentóze, otlakoch zapríčinených nosením zubnej protézy. Ak nie je určené inak, používa sa po každom umytí zubov a dôkladnom vypláchnutí úst.
Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky.
Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.
Použitie:
Vmasírujte gél počas 1-2 minút do ďasien veľmi mäkkou zubnou kefkou alebo prstami, nevy-plachujte. Aspoň 15 minút po použití nejedzte ani nepite. V prípade protézy naneste na ňu ešte pred nasadením gél v tenkej vrstve (na miesta kde protéza dráždi ďasná alebo sliznice).
Zloženie
Voda, alkohol, glycerín, xantán, výťažky z šalviových listov, kvetov harmančeka, rataňového koreňa a myrhy, vysokoriedené: výťažky kôry pagaštanu, fluoridu vápnika, striebra, sulfátu draslíka, zmes prírodných éterických olejov
 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.