WELEDA Mama Set

1×1 set

Značka: WELEDA

Weleda Mama set - Pretože mamičky si zaslúžia tú najláskavejšiu starostlivosť.

25,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: WELEDA Mama Set 1×1 set

X51652 ADC

Mama set  obsahuje 3 produkty, ktoré ocenia predovšetkým tehotné a dojčiace ženy. Set obsahuje:

  • Tehotenský ošetrujúci olej na strie 100 ml
  • Balzam na bradavky 25 g
  • BIO čaj pre dojčiace ženy 40 g, porciovaný

Tehotenský ošetrujúci olej na strie s obsahom mandľového oleja, jojobového oleja, oleja z pšeničných klíčkov, extraktu z arniky horskej.
Zlepšuje pružnosť, elasticitu a hladkosť pokožky.
Pravidelná masáž olejom bráni vzniku strií a má priaznivý vplyv aj na strie už vzniknuté (približne do 18 mesiacov od ich vzniku).
Vhodný pre vegánov.

Balzam na bradavky prináša úľavu popraskaným a bolestivým bradavkám, a to vďaka spojeniu lanolínu, včelieho vosku a cenných rastlinných olejov, ktoré zjemňujú pokožku a uzamykajú v nej vlhkosť. 

BIO čaj pre dojčiace ženy, ktorý vyniká lahodnou chuťou a tým, že jednotlivé zložky pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Pomáha vyrovnať príjem tekutín, čím podporuje prirodzenú tvorbu mlieka.
Zloženie: senovka grécka, semená anízu, feniklu, rasce, listy železníka lekárskeho (15 %)  ( z certifikovaných ekologických zdrojov).

Spôsob použitia

Balzam na bradavky:
V tehotenstve: 6 až 8 týždňov pred pôrodom sa aplikuje malé množstvo balzamu na bradavku a prsný dvorec a ľahko sa vmasíruje. Pripravia sa tak prsia na záťaž počas dojčenia.

Tehotenský ošetrujúci olej na strie:
Od začiatku tehotenstva až do konca obdobia dojčenia sa vmasíruje olej dvakrát až trikrát týždenne do pokožky. Masáž sa vykonáva jemnými krúživými pohybmi cez brucho, stehná, zadok a prsia.

BIO Čaj pre dojčiace ženy: 
Jedno vrecúško čaju sa zaleje 0,25 l vriacej vody, šálka sa zakryje a nechá sa lúhovať 5 minút. Odporúča sa denne vypiť 3-6 šálok. Čaj je dobrý aj nesladený či studený. Čaj možno začať piť už ku koncu tehotenstva a potom po celý čas dojčenia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.