Vstavaný vysávač Ritter BVC 10

Značka: RITTER

Vstavaný vysávač Ritter BVC 10 s panelom z ušľachtilej ocele je účinnou alternatívou k nepríjemnému konvenčnému vysávaču, jednoducho nainštalovaný pod kuchynskou linkou a vždy pripravený k použitiu

499,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Vstavaný vysávač Ritter BVC 10

0d75dd9e-57f7-44a3-a471-5045655e4751

Hlavný popis produktu

Vstavaný vysávač Ritter BVC 10 s panelom z ušľachtilej ocele je účinnou alternatívou k nepríjemnému konvenčnému vysávaču, jednoducho nainštalovaný pod kuchynskou linkou a vždy pripravený k použitiu. Vysávač aktivujete jednoduchým dotykom tlačidla nohou alebo kefou. Vďaka účinnému 600 W motoru sa v priebehu niekoľkých sekúnd odstránia všetky nečistoty. Inovácia, ktorý šetrí čas aj miesto!

Charakteristika a technické údaje:
výkonný 600 W motor
povrchová úprava z ušľachtilej ocele
aktivácia jednoduchým poklepaním na tlačidlo z nerezovej ocele
vysoká rýchlosť nasávania
odstraňuje nečistoty do priemeru 12 mm
jednoduchá výmena vrecka
vrátene vrecka do vysávača (s antialergénnym filtrom)
VDE / GS, CE
220-240 V, 600 W, 50 / 60Hz
hmotnosť: 6 kg
výška: 105 mm, šírka: 365 mm, hĺbka: 425 mm
dokúpiteľné príslušenstvo: zásuvná dýza, pružná hadica 3m, štrbinová dýza, kefová násada (nie je súčasťou balenia)

Len 10,5 cm vysoký vysávač Ritter BVC 10 j môže byť namontovaný - alebo dodatočne namontovaný - pod takmer všetky armatúry a akékoľvek obloženie. Všetko, čo potrebujete, je štandardná 230 V zásuvka. Vstavaný vysávač BVC 10 využíva bežné vrecká na vysávače s filtrami proti alergénom. Záruka kvality nemeckého výrobcu Ritter.
Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality.

BVC 10 - ambiente Solutions 2020
Pri príležitosti veľtrhu ambiente 2020 vo Frankfurte bol vstavaný vysávač BVC 10 zaradený do špeciálnej výstavy Solutions Selection. Ide o špeciálny výber výrobkov, ktoré sa vyznačujú prepracovaným dizajnom a funkčnými detailmi.
Vstavaný vysávač BVC 10 nahrádza často ťažkopádne používanie štandardného vysávača tým, že sa priestorovo a elegantne integruje do kuchynskej zásuvky. Nečistoty a omrvinky sa pred ním jednoducho pozametajú a jednoduchým dotykom zapínacieho tlačidla sa čistota obnoví v priebehu niekoľkých sekúnd.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.