Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 305

Značka: BIMAR

Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR305 je účinné zariadenie, ktoré vďaka halogénovému vykurovaciemu telesu poskytuje používateľom 4 -krát väčšie pocitové teplo ako pri bežnom ohrievači

104,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 305

2caf3d35-6161-47b5-b20d-a33c2f39ba1f

Hlavný popis produktu

Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR305 je účinné zariadenie, ktoré vďaka halogénovému vykurovaciemu telesu poskytuje používateľom 4 -krát väčšie pocitové teplo ako pri bežnom ohrievači. Zariadenie ponúka vysoký výkon až 2000W, pričom ho jednoducho zapnete a vypnete ťahacím spínačom. Tiež si podľa potreby môžete vybrať sklon presne tak, ako vám bude vyhovovať. V balení nájdete aj kompletnú súpravu pre inštaláciu na stenu. Reflektor z lešteného hliníka zabezpečí ešte väčšiu účinnosť ohrievača. Vďaka vysokému stupňu ochrany IP65 a hliníkovému prevedeniu si môžete byť istý dlhodobou odolnosťou aj v nepriaznivom počasí. Vytvorte si príjemnejšie posedenia na čerstvom vzduchu aj počas chladnejších večerov!

Charakteristika a technické údaje:
Nástenný sálavý ohrievač, na vonkajšie použitie a tiež do vonkajších uzavretých priestorov
Vhodný na okamžité vykurovanie vymedzených priestorov
2000W halogénová žiarivka má zlatú povrchovú úpravu, ktorá zvyšuje tepelné žiarenie a znižuje jas
Hliníkové telo a ochranná mriežka
Reflektor z hliníka pre väčšiu účinnosť
Ťahací spínač
Stenová podpera s nastavením o 90° hore/dole
Inštalácia na stenu, upevňovacia sada je súčasťou balenia
Stupeň ochrany: IP65 (ochrana proti prachu a striekajúcej vode);
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Max. príkon: 2000 W
Hmotnosť: 2,6 kg
Rozmery: 540x105x175 mm

Infračervené žiarenie ohrievačov Bimar pozostáva z magnetických vĺn na frekvencii, ktorá je voľným okom neviditeľná, ale ktorú cítime ako teplo priamo na pokožke.
Frekvencia vĺn vyžarovaných uhlíkom a špeciálnymi halogénovými vyhrievacími článkami umožňuje našej pokožke pomocou kremenného prvku alebo obyčajnej halogénovej žiarovky absorbovať viac ako 4 -krát viac tepla ako u iných ohrievačov. Množstvo tepla vnímaného používateľom je teda v skutočnosti 4 -krát väčšie ako pri bežnom ohrievači.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.