Vileda Infinity FLEX sušiak na prádlo 30m

1×1 ks, sušiak na prádlo

Značka: VILEDA

Vileda Infinity Flex je perfektné a flexibilné riešenie pre vašu bielizeň. Či už máte malé alebo veľké kusy bielizne, veľký sušiak na bielizeň sa perfektne prispôsobí vašim potrebám.

71,49
Doprava zadarmo

O produkte: Vileda Infinity FLEX sušiak na prádlo 30m 1×1 ks, sušiak na prádlo

X000923

Hlavný popis produktu

So sušiakom Vileda Infinity Flex je sušenie vašej bielizne pohodlnejšie než kedykoľvek predtým. Flexibilný sušiak je možné roztiahnuť a dosiahnuť tak maximálnu sušiacu plochu až 30 metrov pre pohodlné a praktické použitie. Potrebujete sušiť obrusy, plachty alebo veľké množstvo bielizne? Vďaka teleskopickým centrálnym drôtom (roztiahnuteľným od 117 do 205 cm) môžete veľké predmety ľahko zavesiť, bez toho aby ste ich museli skladať. A pretože je sušiak vysoký až 1 meter Vaša bielizeň sa nedotýka zeme. Ak potrebujete ešte viac miesta, veľké bočné krídla vám umožnia zavesiť aj tie najdlhšie odevy, ako sú nohavice alebo šaty. Tiež malé predmety, ako sú ponožky a spodnú bielizeň, možno rýchlo umiestniť do držiaka na drobné predmety, bez toho, aby ste potrebovali štipce na prádlo.

Roztiahnuteľný a veľmi odolný Vďaka novej technológii sú teleskopické drôty extrémne odolné, trvanlivé a ultra silné. Vzhľadom k ich hrúbke zostáva na bielizni menej záhybov, čo vám urýchli následné žehlenie. Pevné paralelné nohy poskytujú veľkú stabilitu, aj keď je sušiak plne roztiahnutý a naložený. Jeho nové praktické kĺby sú plne zmontované, aby poskytli ešte vyššiu stabilitu a zabezpečili ľahké zatváranie a otváranie Infinity Flex. Pre ešte väčšiu bezpečnosť disponuje sušiak bezpečnostným zámkom krídel a vyhnete sa tak náhodnému otvoreniu sušiaku.

Ak radi sušíte bielizeň vonku:

Vileda Infinity Flex je vyrobený z ocele a hliníka - navrhnutý pre použitie v interiéri aj exteriéri. Nezabudnite ho však potom uložiť späť dovnútra, keď je vaša bielizeň suchá, aby ste predĺžili jeho životnosť, pretože zlé počasie by mohlo oceľ poškodiť. Sušiak na bielizeň je vybavený dvoma kolieskami, ktoré vám umožnia sušiak pohodlne premiestňovať, aj keď je plne naložený. Po použití môžete Vileda Infinity Flex ľahko skladovať vďaka bezpečnostnému zámku krídel, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu sušiaku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov