VICHY deo krémový antiperspirant - 7 denná kúra proti poteniu 30ml

1×30 ml, krém

Značka: VICHY
7 denná kúra proti poteniu obsahuje jemné antiperspiračné mikrozložky novej generácie.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
13,99
Doprava zadarmo

O produkte

X43633 ADC

DEO krémový antiperspirant - 7 denná kúra proti poteniu obsahuje jemné antiperspiračné mikro zložky novej generácie. Tieto zložky sú dvakrát menšie než tradičné aktívne ingrediencie určené pre cielené pôsobenie na potenie v oblasti podpazušia. Výsledky: Účinky zjavné po 7 dňoch* V podpazuší pociťujete suchosť a sviežosť. Vedecky preukázaný účinok, potenie sa znižuje a zostáva minimalizované, týždeň za týždňom. Šetrný k pokožke podpazušia. Testované pod dermatologickou kontrolou. Bez alkoholu.** *Inštrumentálny test. **=Bez ethanolu.

Zloženie

AQUA / WATER - ALUMINUM CHLOROHYDRATE - ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE - CETYL ALCOHOL - PEG-100 STEARATE - GLYCERYL STEARATE - SORBITOL - DIMETHICONE - PARFUM / FRAGRANCE - BENZYL ALCOHOL - IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE

Použitie

Odporúčaný spôsob používania pre dosiahnutie optimálneho výsledku: Aplikujte v tenkej vrstve na čistú a suchú pokožku bez podráždenia. Aplikujte ideálne večer. Prvé 2 týždne kúry: riaďte sa tabuľkou nižšie. Od 3. týždňa: Pre zaistenie účinku po zvyšok týždňa stačia 2 po sebe nasledujúce aplikácie (napr.: v pondelok a v utorok). Účinky kúry odznejú, keď kúru natrvalo ukončíte. Nemastný krém, rýchlo sa vstrebáva a na pokožke nezanecháva biele stopy. V prípade potreby ráno použite svoj zvyčajný antiperspirant.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.