Vežový ventilátor Bimar VC 92

Značka: BIMAR

Vežový ventilátor Bimar VC92 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vežový ventilátor Bimar VC 92

9f1c3a63-3f2a-4295-90d9-97d991afe6bc

Hlavný popis produktu

Vežový ventilátor Bimar VC92 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti. Funkcia oscilácie umožňuje otáčanie veže vodorovne. Vďaka supersilnému, 100 W, indukčnému motoru je sila fúkania extrémne vysoká, navyše má ventilátor elektronické ovládanie a diaľkové ovládanie. Možnosť výberu z troch rýchlostí prúdenia vzduchu. Rozsah časovača 1-8 hodín. V stĺpiku je pohodlné madlo na prenášanie.

Charakteristika a technické údaje:
Elektronické ovládanie a diaľkové ovládanie
3 nastavenia rýchlosti
3 režimy prevádzky: Normálny / Prirodzený / Spánok
8 hod. časovač
Automatická oscilácia
Výstupná mriežka s deflektorom pre nastavenie hore/dole
Displej zobrazuje každú funkciu
Plastové puzdro s integrovanou rukoväťou
Klip na navíjanie kábla
Indukčný motor
Výkon: 100 W
Hlučnosť: 65 dB
Prietok vzduchu: 16,7 m3/min
Rozmery: 30,6 x 76,5 x 28,8 cm
Hmotnosť: 6,2 kg
Napájanie 220-240 V, 50 Hz

Kompaktné a šikovné vežové ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.