Vežový ventilátor Bimar VC 78

Značka: BIMAR

Vežový ventilátor Bimar VC78 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vežový ventilátor Bimar VC 78

75d4899e-ed55-438a-acab-a9a6bf8c7939

Hlavný popis produktu

Vežový ventilátor Bimar VC78 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti. Funkcia oscilácie umožňuje otáčanie veže vodorovne, čím sa vzduch rozdeľuje doľava a doprava. Tri rýchlosti prúdenia vzduchu, pohodlné diaľkové ovládanie a časovač sú hlavnými výhodami produktu. V tele ventilátora je pohodlná rukoväť, ktorá vám uľahčí prenášanie zariadenia. Výkon vežového ventilátoru Bimar VC78 je 45 W, čo zabezpečí rýchle a účinné schladenie aj v tých najsilnejších horúčavách.

Charakteristika a technické údaje:
Výkon: 45 W (indukčný motor)
LED diódy zobrazujúce každú funkciu
Automatická oscilácia
3 nastavenia rýchlosti
Výška: 80 cm
Plastové telo s integrovanou rukoväťou
Časovač 7 h 30 min
Diaľkové ovládanie
Rozmery: 17 x 84,5 x 15,5 cm
Hmotnosť: 2,04 kg
Napájanie 220-240 V, 50 Hz

Kompaktné a šikovné vežové ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.