Vežový ventilátor Bimar VC 77

Značka: BIMAR

Vežový ventilátor Bimar VC77 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vežový ventilátor Bimar VC 77

aae5a500-8241-4ec5-981f-8cdceda0509f

Hlavný popis produktu

Vežový ventilátor Bimar VC77 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti. Funkcia oscilácie umožňuje otáčanie veže doľava a doprava. Tri rýchlosti prúdenia vzduchu, 3 nastavenia režimu, 45 W indukčný motor a časovač sú hlavnými výhodami produktu. V stĺpiku je tiež pohodlné madlo na prenášanie. Schlaďte sa štýlovo!

Charakteristika a technické údaje:
Vežový ventilátor 80 cm s časovačom
S nastaviteľným smerom a intenzitou prúdenia vzduchu
3 rýchlosti: Min/Stred/Max
Automatická oscilácia vpravo/vľavo
60 minútový časovač
45 W indukčný motor
Plastové telo s integrovanou rukoväťou
220-240 V, 50 Hz
45W
Hmotnosť: 2,05 kg
Rozmery: 268x815x268 mm

Kompaktné a šikovné vežové ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.