Vežový ventilátor Bimar VC 112

Značka: BIMAR

Vežový ventilátor Bimar VC112 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vežový ventilátor Bimar VC 112

39e01c46-e16a-4c6a-a8c1-3b69eafa1f82

Hlavný popis produktu

Vežový ventilátor Bimar VC112 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti. Funkcia oscilácie umožňuje otáčanie veže doľava a doprava. Tri rýchlosti prúdenia vzduchu, 3 nastavenia režimu, diaľkové ovládanie a časovač sú hlavnými výhodami produktu. V stĺpiku je tiež pohodlné madlo na prenášanie a odkladací priestor na ovládač. Schlaďte sa štýlovo!

Charakteristika a technické údaje:
Elektronický vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním
S nastavením intenzity, režimu, smeru vzduchu
Elektronické dotykové ovládanie a diaľkové ovládanie
3 režimy: Normálny/Vánok/Spánok
3 rýchlosti: Min/Stred/Max
Automatická oscilácia vpravo/vľavo
12 h časovač
Displej zobrazuje teplotu v miestnosti a každú funkciu
Plastové telo s integrovanou rukoväťou a priestorom na diaľkové ovládanie
220-240 V, 50 Hz
60 W
Hmotnosť: 3,6 kg
Rozmery: 310x1120x310 mm

Kompaktné a šikovné vežové ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.