Varič vajec Adler AD 4486

Značka: ADLER

Varič vajec Adler AD4486 vám urýchli a uľahčí prípravu vajec presne podľa vašich predstáv

33,99

O produkte: Varič vajec Adler AD 4486

86b51ff8-82a2-49eb-9b2a-bfc36bbc10ab

Hlavný popis produktu

Varič vajec Adler AD4486 vám urýchli a uľahčí prípravu vajec presne podľa vašich predstáv. Už nemusíte presne sledovať hodiny, aby ste dokončili varenie v presný okamih: systém automatického vypnutia to urobí za vás. Okrem toho vás o tom bude informovať zvukovým signálom. Odmerka a prepichovacia ihla sú súčasťou balenia, takže riziko prasknutia vajíčka počas varenia, je minimálne. Najväčšou výhodou tohto zariadenia je, že v závislosti od množstva vody si môžete vybrať, či chcete mäkké, stredne tvrdé alebo tvrdo uvarené vajíčko. A čo viac, malá veľkosť vám umožní skryť zariadenie v akejkoľvek skrini alebo polici, čo ušetrí miesto na kuchynskom pulte.
Vajcia sú veľmi zdravé a obsahujú veľa cenných živín. Napriek dlhoročným sporom o vplyve tohto produktu na naše telo, lekári odporúčajú jesť vajcia, vďaka ktorým si veľmi chutne do organizmu dodávame množstvo vitamínov a minerálov. Každý z nás má určite na raňajky obľúbenú verziu vaječných jedál. Adler AD4486 je ideálnym riešením pre rodiny, najmä pre tie veľké, pretože v ňom môžete variť naraz 1 až 8 vajec! Inými slovami, dostatočné množstvo pre každého! Rýchlo, efektívne a zdravo.

Charakteristika a technické údaje:
Maximálny výkon: 800 W
Nominálny výkon: 500 W
Pre varenie 8 vajec súčasne
Automatické vypnutie so zvukovým signálom
Výber: na mäkko, stredne alebo na tvrdo uvarené vajcia
Odmerka s prepichovacou ihlou
Podnos na vyprážané vajíčka
Kontrolka
Materiál puzdra: kov
Farba puzdra: Strieborná
Farba napájacieho kábla: Čierna
Dĺžka napájacieho kábla: 82 cm

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.