Uhlíkový žiarič Bimar HR 318

Značka: BIMAR

Uhlíkový žiarič Bimar HR318 je účinné zariadenie, ktoré vďaka uhlíkovým vláknam s nízkou intenzitou svetla poskytuje používateľom 4 -krát väčšie pocitové teplo ako pri bežnom ohrievači

45,99

O produkte: Uhlíkový žiarič Bimar HR 318

ab9d2200-05bd-456b-940b-37b95459dce8

Hlavný popis produktu

Uhlíkový žiarič Bimar HR318 je účinné zariadenie, ktoré vďaka uhlíkovým vláknam s nízkou intenzitou svetla poskytuje používateľom 4 -krát väčšie pocitové teplo ako pri bežnom ohrievači. Na výber máte z dvoch úrovní ohrevu 450 alebo 900 W. Zariadenie ponúka aj funkciu oscilácie, vďaka ktorej sa teplo rozšíri ešte rýchlejšie. Integrovaná rukoväť a nízka hmotnosť vám umožnia zariadenie podľa potreby jednoducho premiestniť. Ochranná kovová mriežka a spínač s poistkou proti prevráteniu zaistia bezpečné a dlhodobé používanie. Spoľahlivý, rýchly a účinný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Uhlíkový sálavý elektrický ohrievač
Vyhrievacie teleso z uhlíkových vlákien s nízkou intenzitou svetla
Nastavenia: 0 / Eco (450 W) / Rapid (900 W)
Pravá / ľavá oscilácia
Bezpečnostná poistka v prípade prevrátenia zariadenia
Kovový reflektor
Kovová ochranná mriežka
Plastové telo
Vhodné pre miestnosti cca 9 m2
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Výkon: 900 W
Hmotnosť: 1,45 kg
Rozmery: 240x240x678 mm

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.