Tyčový mixér Adler AD 4628

Značka: ADLER

Objavte novú dimenziu varenia s tyčovým mixérom Adler AD4628! Tento jedinečný kuchynský spotrebič bol navrhnutý pre nadšencov varenia, ktorí oceňujú funkčnosť aj štýl

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Tyčový mixér Adler AD 4628

98f2aeed-abae-4219-bfd7-b6a92ec9175c

Hlavný popis produktu

Objavte novú dimenziu varenia s tyčovým mixérom Adler AD4628! Tento jedinečný kuchynský spotrebič bol navrhnutý pre nadšencov varenia, ktorí oceňujú funkčnosť aj štýl. Mixér AD4628 sa vďaka pokročilým funkciám a elegantnej povrchovej úprave stane nenahraditeľným pomocníkom v každej kuchyni. Adler AD4628 je ideálny pre každého, kto hľadá spoľahlivé a všestranné kuchynské vybavenie, spájajúce výkon, štýl a odolnosť. Či už pripravujete zdravé smoothies, krémové polievky alebo studené koktaily, tento tyčový mixér vám vždy poskytne vynikajúce výsledky.

Hlavné výhody:
- Vysoká účinnosť: S pôsobivou rýchlosťou otáčok 16 000 za minútu zaručuje tento tyčový mixér vynikajúce výsledky mixovania mihnutím oka.
- Inovatívny motor s redukciou vibrácií: Vychutnajte si hladkú a pohodlnú prevádzku bez zbytočných vibrácií vďaka špeciálne navrhnutému motoru s redukciou vibrácií.
- Jednoduché použitie: Jednostupňová regulácia rýchlosti v kombinácii s funkciou „Turbo“ poskytuje rýchle a efektívne mixovanie ingrediencií jediným dotykom.
- Všestrannosť: Mixér je vybavený funkciou drvenia ľadu, vďaka čomu je príprava studených nápojov a koktailov jednoduchšia ako kedykoľvek predtým.
- Elegancia a odolnosť: Elegantný povrch z nehrdzavejúcej ocele a odolný kryt z ABS plastu zaručujú, že mixér bude slúžiť roky a zároveň bude štýlovým doplnkom do každej kuchyne.
- Vysokokvalitné materiály: Mixovací nástavec a čepele vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú prispôsobené na drvenie ľadu, čo zaisťuje ich dlhotrvajúcu ostrosť a účinnosť.
- Pohodlné použitie: Dĺžka napájacieho kábla 1 m umožňuje voľné manévrovanie s mixérom bez obmedzení.

Charakteristika a technické údaje:
Výnimočne výkonný mixér
Rýchlosť: 16 000 otáčok za minútu
Motor so zníženými vibráciami
Jeden rýchlostný stupeň
Turbo funkcia
Funkcia drvenia kociek ľadu
Elegantná nerezová povrchová úprava
Noha z nerezovej ocele
Čepele z nerezovej ocele
Puzdro vyrobené z odolného ABS plastu
Dĺžka napájacieho kábla: 1,0 m
Nominálny výkon: 1200 W-1500 W
Maximálny výkon: 1900 W
Napájanie: 220-240 V, 50-60 Hz
Hlučnosť: 65 dB
Farba: čierna a strieborná
Rozmery produktu: 37,6 x 8,52 cm
Hmotnosť: 0,71 kg

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena/kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.