TrueLife NannyCam R7 Dual Smart

1×1 ks, detská pestúnka

Značka: TRUELIFE
5.0

Duálna technológia párovania na rodičovskú jednotku i telefón, aplikácia TrueLife Smart, neobmedzený dosah vďaka aplikácii, horizontálne aj vertikálne otáčanie, 2K 1296p rozlíšenie, automatické nočné videnie, technológia TrueLife SmartTrack®, technológia TrueLife SmartCare®, rodičovská jednotka s 5“ displejom, uspávanky, simulácia tlkotu srdca, nočná lampička s farebným spektrom, režim VOX, možnosť obojsmernej komunikácie, zhotovenie snímky pohybu a odoslanie do telefónu, nahrávanie videozáznamov v režime 24/7 na SD kartu, päťvrstvové bezpečnostné šifrovanie zabraňujúce hacknutiu, možnosť zdieľania účtu s ďalšími členmi domácnosti, napojenie druhej kamery ku rodičovskej jednotke, až 16 kamier v aplikácii, montáž pre uchytenie na stenu.

218,19
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife NannyCam R7 Dual Smart 1×1 ks, detská pestúnka

X011370

Hlavný popis produktu

Každý rodič chce mať istotu, že jeho dieťa je vždy v bezpečí. Pomôže vám s tým detský monitor TrueLife NannyCam R7 Dual Smart, ktorý premení detskú izbu na dokonale strážené územie. Vďaka duálnej technológii možno detskú pestúnku spárovať s rodičovskou jednotkou aj s telefónom alebo iným inteligentným zariadením, kde môžete svoje dieťa sledovať vďaka aplikácii TrueLife Smart, ktorá je kompletne v češtine. Aj keď nie ste s dieťaťom, 360° otočná detská pestúnka so širokouhlým objektívom vidí do každého kúta a poskytuje dokonale čistý obraz v rozlíšení 2K na 5″ LCD displej rodičovskej jednotky alebo telefónu. Vďaka neobmedzenému dosahu môžete svoje dieťa sledovať odkiaľkoľvek a zdieľať účet s ostatnými členmi rodiny. Detská pestúnka tiež automaticky sleduje pohyb a otáča sa za ním, takže ju možno použiť aj pre väčšie deti alebo domáce zvieratá.
Detskej kamere TrueLife NannyCam R7 Dual Smart s 360° otočnou kamerou so širokouhlým objektívom neunikne žiadny pohyb.
Vidí do každého rohu a vďaka technológii TrueLife SmartTrack® dokáže automaticky sledovať a otáčať sa za pohybom.To rozširuje jej využitie aj na domácnosti s väčšími deťmi a domácimi zvieratami.Prenáša krištáľovo čistý obraz v rozlíšení 2K 1296p na 5" LCD displej rodičovskej jednotky alebo do telefónu.Okrem toho odfotografuje každý pohyb a odošle fotografiu do vášho telefónu.Funkcia TrueLife SmartCare® zabezpečuje, aby vás detská pestúnka upozornila na pohyb alebo zvuk a rozpoznala teplotu, vlhkosť a dokonca aj plač. Hneď ako sa zotmie, automaticky sa aktivuje nočné videnie.
Vďaka duálnej technológii možno detskú pestúnku spárovať s rodičovskou jednotkou aj so smartfónom. Detskú pestúnku tak možno používať v domácom prostredí s rodičovskou jednotkou. Ak je však pre vás pohodlnejšie sledovať dieťa odinakiaľ, aplikácia TrueLife Smart, ktorá je kompletne v češtine, vám poskytne neobmedzený dosah, takže môžete všetko sledovať v aplikácii odkiaľkoľvek. Praktické je zdieľanie účtu s viacerými členmi domácnosti, takže na dieťa môže dohliadať aj váš partner alebo starí rodičia. Počet používateľov nie je obmedzený. Nemusíte sa však obávať neoprávnených pozorovateľov. Aplikácia využíva päťvrstvovú technológiu šifrovania, ktorá zabezpečuje bezpečnosť inteligentných zariadení bez rizika úniku informácií.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.