TINY LOVE Deka na hranie Gymini Tiny Princess Tales, 0m+

1×1 ks

Značka: TINY LOVE
Deka 2v1 s nastaviteľnými oblúkmi na hrazdičke poskytuje dieťatku prostredie, ktoré sa dokáže prispôsobovať jeho potrebám počas obdobia rozvoja a rastu.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

78,29
Doprava zadarmo

O produkte

X66160

Unikátny systém posuvnej strednej časti umožňuje meniť sklon hrazdičky a tým ju prispôsobiť dieťatku presne podľa jeho potrieb, čím rozvíja jeho hrubú a jemnú motoriku. Elektronická hračka – vtáčik – zaujme svetielkami a melódiou – 30 minút hudby, 20 rôznych melódií. Hračka je odnímateľná, takže si ju môžete zobrať so sebou na spoločné výlety Starostlivo vybrané postavičky lesných priateľov a ďalšie zaujímavé aktivity zamestnajú bábätko a poskytnú mu pocit radosti na dlhý čas. Počas doby strávenej na deke dieťa stimuluje svoje zmysly jasnými farbami a výraznými tvarmi, hudbou a hrkálkami a rôznymi textúrami a materiálmi. Pri hre na brušku a dvíhaní hlavičky dieťatko rozvíja koordináciu očí a rúk. Keď dieťatko povyrastie, môžete hrazdičku zložiť a používať deku ako samostatnú podložku na hranie.

Vlastnosti:

- Elektronická odnímateľná hračka – vtáčik s hudbou a svetielkami, ktorá prehráva 20 melódií po dobu 30 minút

- Nastaviteľné oblúky do rôzneho sklonu vďaka posuvnej strednej časti

- Milé zvieracie postavičky

– Priatelia z lesného sveta – štyri závesné hračky na C krúžku

- Deku je možné prať v práčke

- Lesklé saténové stužky

- Bezpečné zrkadielko na sebapoznávanie

- Plyšová srnček s hrkálkou

- Jazvec so šuštivým telom

- Hryzátko a hrkálka

- Sú potrebné batérie 3xAAA, ktoré nie sú súčasťou balenia

- Vhodné pre deti od narodenia Rozmer: 86x76x44 cm

- Rozvíja dieťatku sluch, zrak a hmat. Jemné melódie stimulujú bábätku sluch, zatiaľ čo pestré farebné prvky z rôznych materiálov sú pre dieťatko vizuálnym zážitkom.

- Podporuje motorické zručnosti. Zaujímavé hračky lákajú dieťatko k dočiahnutiu a uchopeniu a neskôr hraniu, čím sa zlepšujú jeho motorické zdatnosti.

- Prispieva k rozvoju poznania. Stimuláciou detskej zvedavosti a povzbudzovaním k neustálemu skúmaniu sa utvára u dieťatka spojenie medzi príčinou a dôsledkom


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.