THE COTTON CLOUD Vrecko na desiatu Teckel

1×1 ks, vrecko na desiatu

Desiatové vrecko vyrobené z udržateľného materiálu.

10,39
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  13,79 €  ·  zľava 3,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 13.79 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: THE COTTON CLOUD Vrecko na desiatu Teckel 1×1 ks, vrecko na desiatu

X016497

Hlavný popis produktu

Preč od plastovej fólie a smerom k udržateľnejšiemu riešeniu!

Sendvičové tašky THE COTTON CLOUD sú starostlivo vyrobené z RPET, odolného a ekologického materiálu získaného z recyklovaných plastových fliaš. Tieto vrecká ponúkajú opakovane použiteľnú a spoľahlivú alternatívu k jednorazovým plastom, hliníkovej fólií atď. na zníženie odpadu a ochranu životného prostredia.

Od hravých vzorov až po magické motívy – počas obedňajšej prestávky skutočný pútač pozornosti. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sú sendvičové tašky THE COTTON CLOUD ideálne na balenie sendvičov, desiatej alebo malého občerstvenia. Ľahko sa zmestia do chladiacich tašiek a batohov THE COTTON CLOUD.

Suchý zips na desiatových taškách uľahčuje deťom samostatné otváranie a zatváranie. Nie je potrebné sa trápiť so zipsami alebo patentkami – takže svoje chutné občerstvenie môžete získať rýchlo a jednoducho.

Na čistenie jednoducho utrite vrecká vlhkou handričkou, aby ste odstránili všetku tekutinu alebo omrvinky. Pre dôkladnejšie čistenie môžete vrecká bezpečne vyčistiť v hornom koši umývačky riadu. Prípadne ich môžete vložiť do práčky s podobnými farbami a prať na jemný cyklus.

Rozmery: 18 x 20 cm.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.