Teplovzdušný ventilátor TKG FH 2001 s 3D imitáciou horiaceho dreva

Značka: TKG

Zahrejte sa rýchlo a efektívne celú zimu s týmto praktickým a výkonným zariadením! Neobvyklý vzhľad a imitácia horiaceho dreva robia teplovzdušný ventilátor TKG FH 2001 okrem nezameniteľnej funkčnosti aj krásnym doplnkom miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušný ventilátor TKG FH 2001 s 3D imitáciou horiaceho dreva

036557ff-78d3-4502-a2e0-ebacab1a431b

Hlavný popis produktu

Zahrejte sa rýchlo a efektívne celú zimu s týmto praktickým a výkonným zariadením! Neobvyklý vzhľad a imitácia horiaceho dreva robia teplovzdušný ventilátor TKG FH 2001 okrem nezameniteľnej funkčnosti aj krásnym doplnkom miestnosti.

Nastaviteľný termostat
Teplovzdušný ventilátor TKG FH 2001 s 3D imitáciou horiaceho dreva je ideálny na pohodlné ohrievanie okolitej teploty miestností vo vašej domácnosti.
Na výber má dve nastavenia výkonu, 1400 a 2000 W, a manuálne nastaviteľný termostat medzi 18 a 45 °C, ktorý vám umožní zvoliť si presne takú teplotu, ktorá vám vyhovuje.
Vďaka ovládaciemu panelu s dotykovým displejom a LED displejom a praktickému diaľkovému ovládaniu môžete v priebehu niekoľkých okamihov nastaviť požadovanú úroveň, ako aj dobu trvania ohrevu (až 8 hodín nepretržite s automatickým vypnutím).
Funkcia oscilácie umožňuje striedavé otáčanie jednotky sprava doľava pre rovnomerné rozloženie tepla v celej oblasti použitia.

Kvalita a bezpečnosť
Teplovzdušný ventilátor TKG FH 2001 je vybavený niekoľkými funkciami pre bezpečné používanie, ako je ručný vypínač a systém senzorov spôsobujúcich automatické vypnutie zariadenia v prípade prevrátenia alebo prehriatia.
Jeho základňa je navyše rozšírené pre optimálnu stabilitu.
Vyhrievacie teleso je vyrobené z vysoko kvalitnej PTC keramiky: efektívne a obzvlášť bezpečné.

Výkonný motor a presné nastavenie
TKG FH 2001 má kompaktný dizajn: 65 x 20 x 19 cm (výška x šírka x hĺbka), pričom ťaží z vysokého vykurovacieho výkonu až 2000 W.
Jeho účinnosť súvisí aj s rôznymi možnosťami manuálneho nastavenia teploty – medzi 18 a 45 °C – a časovačom, ktoré vám umožnia čo najlepšie prispôsobiť ho vašim osobným potrebám počas celej zimy.
Jeho intuitívny ovládací panel s dotykovou obrazovkou a LED displejom a jeho diaľkové ovládanie umožňujú jednoduché a pohodlné používanie týchto nastavení.

Integrovaná funkcia oscilácie
Teplovzdušný ventilátor TKG FH 2001 má aj funkciu oscilácie. To zaručuje rytmickým otáčaním výstupu vzduchu zlava doprava mäkký a homogénny rozptyl tepla v celej oblasti použitia. Všetky oblasti miestnosti sa tak udržia na rovnakej teplote a teplo vydrží dlhšie.

Charakteristika a technické údaje:
Nastaviteľný termostat: 18-45 °C
Dotykový ovládací panel s LED displejom
PTC vykurovacie teleso
Časovač až 8 hodín
Diaľkové ovládanie
3D efekt plameňa
Funkcia oscilácie
Funkcia ventilátora
Bezpečnostné vypnutie pri prevrátení
Ochrana proti prehriatiu
Vypínač
Integrovaná rukoväť
Rozmery: 65 x 20 x 19 cm ( výška x šírka x hĺbka)
Hmotnosť: 2,03 kg
2 nastavenia ohrevu 1400 W/2000 W

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. TKG FH2001 je kompaktný a ľahký, vďaka čomu sa dá ľahko prepravovať z miestnosti do miestnosti, aby ste ho mohli použiť kdekoľvek potrebujete, najmä preto, že na tento účel je na zadnej strane k dispozícii pohodlná rukoväť.
Jeho moderný vzhľad s 3D dekoráciou s plameňovým efektom na hornej časti z neho robí elegantné zariadenie, ktoré harmonicky zapadne do každého súčasného štýlu interiéru a zároveň dodáva pocit pohodlia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.