Teplovzdušný ventilátor Mesko MS 7719

Značka: MESKO

Spoľahlivý teplovzdušný ventilátor Mesko MS7719 môže pracovať na dva vykurovacie výkony a teplota je regulovaná termostatom

20,99

O produkte: Teplovzdušný ventilátor Mesko MS 7719

3ce08b18-9354-4b0a-b7d1-2a80d4eb9bcc

Hlavný popis produktu

Spoľahlivý teplovzdušný ventilátor Mesko MS7719 môže pracovať na dva vykurovacie výkony a teplota je regulovaná termostatom. Vďaka tomu je možné množstvo horúceho vzduchu emitovaného ohrievačom prispôsobiť potrebám jeho používateľa. Môže byť tiež použitý ako chladič vzduchu. Vďaka týmto funkciám je ohrievač ventilátora užitočný ako v horúcich, tak aj v chladných dňoch. Z bezpečnostných dôvodov je zariadenie vybavené ochranou proti prehriatiu.

Charakteristika a technické údaje:
Dve úrovne výkonu: 1 000 W, 2 000 W
Termostat na reguláciu teploty
Funkcia ventilátora - fúkanie za studena
Ochrana proti prehriatiu
Kontrolka napájania
220 - 240 V, 50 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.