Teplovzdušná rúra Adler AD 6024

Značka: ADLER

Teplovzdušná rúra Adler AD6024 s objemom 22 l a konvekčnou funkciou je nenahraditeľnou pomôckou vo vašej kuchyni, ktorá vám umožní vytvárať dokonalé pokrmy s jedinečnou chuťou a konzistenciou

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušná rúra Adler AD 6024

c6bca194-be99-4f51-b1ee-988f2ee813c6

Hlavný popis produktu

Teplovzdušná rúra Adler AD6024 s objemom 22 l a konvekčnou funkciou je nenahraditeľnou pomôckou vo vašej kuchyni, ktorá vám umožní vytvárať dokonalé pokrmy s jedinečnou chuťou a konzistenciou. Umožňuje prípravu pečeného mäsa, koláčov, kastrólov a iných jedál vyžadujúcich vysokú teplotu. Vykurovacie telesá sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele, čo zaisťuje ich odolnosť a spoľahlivosť.

Rúra umožňuje zvoliť si 5 spôsobov ohrevu – zhora/zdola, súčasne zhora a zdola alebo jeden z ohrevov spolu s konvekciou. Funkcia konvekcie je jednou z kľúčových vlastností tejto rúry, ktorá umožňuje rovnomerné rozloženie tepla vo vnútri zariadenia. Vďaka tomu budú vaše jedlá rovnako chutné a aromatické ako tie, ktoré pripravujú najlepší šéfkuchári. Regulácia teploty je ďalšou výhodou tejto rúry. Rozsah od 0 do 230 °C umožňuje presnú kontrolu nad procesom pečenia. Vďaka možnosti presne prispôsobiť teplotu požiadavkám konkrétneho receptu získate plnú kontrolu nad procesom pečenia.

Rúra je vybavená dvojvrstvovými sklenenými dvierkami, ktoré poskytujú lepšiu tepelnú izoláciu, čo znamená, že teplo sa udrží vo vnútri rúry a neuniká von. To prispieva k efektívnemu využívaniu energie a úspore času pri pečení. Vstavaný časovač v rozsahu od 0 do 60 minút umožňuje ešte väčšiu voľnosť v kuchyni. Teraz sa už nemusíte báť, že zabudnete pokrm v rúre. Nastavte vhodný čas a nechajte rúru urobiť zvyšok. Akustický signál vás upozorní, keď je vaše jedlo pripravené na servírovanie.

Teplovzdušná rúra Adler AD6024 je dokonalým riešením pre každého, kto oceňuje pohodlie, efektivitu a všestrannosť v kuchyni. Vďaka rôznym funkciám a jednoduchému ovládaniu je pečenie potešením, nie trápením. Jej štýlový dizajn navyše zapadne do každého kuchynského interiéru.

Charakteristika a technické údaje:
Objem 22 l
Funkcia konvekcie
Nastavenie teploty: 0 - 230°C
Časovač: 0-60 minút
Zvukový signál časovača
Nerezové vykurovacie telesá
5 režimov pečenia:
- Horný ohrev
- Dolný ohrev
- Horný a dolný ohrev súčasne
- Horný ohrev s konvekciou
- Horný a dolný ohrev súčasne s konvekciou
Vnútorné osvetlenie
Zahrnuté príslušenstvo:
- mriežka na pečenie
- plech
- rukoväť na vyberanie mriežky
Farba puzdra: čierna
Dvere z dvojvrstvového tvrdeného skla
Vonkajšie rozmery: 45,5 x 30,0 x 37,0 cm
Vnútorné rozmery: 30,5 x 23,5 x 30,0 cm
Dĺžka napájacieho kábla: 92 cm
Farba napájacieho kábla: čierna
Výkon: 1300 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Hmotnosť: 7,25 kg

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.