Teplovzdušná kulma Adler AD 2027

Značka: ADLER

Predstavujeme Adler AD2027, inovatívnu teplovzdušnú kefu, ktorá kombinuje funkčnosť a všestrannosť, aby splnila všetky vaše stylingové potreby

37,99

O produkte: Teplovzdušná kulma Adler AD 2027

c3ae88eb-036a-4565-b0f0-61642089cabf

Hlavný popis produktu

Predstavujeme Adler AD2027, inovatívnu teplovzdušnú kefu, ktorá kombinuje funkčnosť a všestrannosť, aby splnila všetky vaše stylingové potreby. S týmto jednoduchým praktickým zariadením si môžete vlasy sušiť, vyrovnávať, kulmovať a upravovať ľubovoľným spôsobom. S Adler AD2027 je každý deň príležitosťou experimentovať so svojím vzhľadom!

Hlavné výhody:
- 2 nastavenia teploty: Prispôsobte si svoj styling typu vlasov a požadovanému štýlu, čím zaistíte jemné a efektívne sušenie a styling.
- Cool Shot: Rýchly prúd studeného vzduchu pomáha upraviť účes pre dlhotrvajúce výsledky a pridaný lesk.
- 5 vymeniteľných nástavcov: Sada obsahuje dve okrúhle kefy s priemerom 21 mm a 38 mm, veľkú kefu 72 mm, 19 mm kulmu a nástavec na sušenie, aby sa zariadenie prispôsobilo každej úlohe.
- Kefy s nylonovými štetinami: navrhnuté tak, aby jemne rozčesávali a uhladzovali vlasy, obmedzili krepovatenie a zvýšili lesk.
- Odnímateľný filter: Uľahčuje čistenie, pomáha udržiavať výkon a dlhú životnosť zariadenia.
- Ochrana proti prehriatiu: Chráni nástroj a vaše vlasy pred nadmerným teplom a zaisťuje vždy bezpečné používanie.
- Otočný napájací kábel: Poskytuje flexibilitu a jednoduché použitie, čo vám umožňuje upravovať vlasy z rôznych uhlov bez zamotania kábla.
- Závesné očko: Uľahčuje skladovanie zariadenia a šetrí miesto.
- Dĺžka kábla 1,8 metra: ponúka dostatočný dosah pre pohodlné používanie bez ohľadu na to, kde sa vaša zásuvka nachádza.

Charakteristika a technické údaje:
2 nastavenia teploty
Studený vzduch
5 vymeniteľných nástavcov:
- okrúhla kefa s priemerom 21 mm
- okrúhla kefa s priemerom 38 mm
- veľká kefa s priemerom 72 mm
- kulma s priemerom 19 mm
- fén
Kefy s nylonovými štetinami
Odnímateľný filter
Ochrana proti prehriatiu
Otočný napájací kábel
Závesné očko
Dĺžka napájacieho kábla: 1,8 metra
Farba napájacieho kábla: čierna
Veľkosť zariadenia (bez nadstavcov): dĺžka 20 cm x šírka 6,4 cm (v najširšom bode)
Výkon: 1200 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Farba zariadenia: perleťová biela, ružové zlato

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.