Tento Cube box

1×58 ks, papierové vreckovky

Značka: TENTO

Papierové vreckovky trojvrstvové, bez parfumovania

2,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Tento Cube box 1×58 ks, papierové vreckovky

X52287

Hlavný popis produktu

Papierové vreckovky Tento budú potešením pre váš nos v každú ročnú dobu. Vďaka trom vrstvám sú pevné a netrhajú sa, celulóza v nich je navyše príjemná citlivej koži tváre. Trápi vás stále odretý nos? Už nemusí. Papierové vreckovky v škatuli sú k dispozícii stále - keď škatuľku umiestnite do každej miestnosti, už sa vám nestane, že nebudete môcť nájsť papierovú vreckovku práve v tej chvíli, keď ju najviac potrebujete. Navyše je ich v škatuľke 58, takže vám vydržia naozaj dlho. Tento Cubic vám budú pri ruke vo dne, v noci.

Šesť rôznych dizajnov sa perfektne hodí do každého interiéru: ordinácie, kancelárie, obývacej aj detskej izby. Dokážu plne vystihnúť vašu náladu - od nostalgickej po bláznivo veselú. Alebo ich striedajte podľa ročného obdobia - sovičky na jar, nevädze na zimu, magnólie na leto, jazdné bicykle na jeseň. Neviete sa rozhodnúť, ktorý sa vám páči najviac? Kúpte si všetky!

 
Produkt je vyrobený vo viacerých variantoch. Dodávka je závislá od aktuálnej ponuky a nie je možné doručiť konkrétny variant.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.