T-TOMI Shopper Bag TEDDY Brown

1×1 ks, taška na kočík

Značka: T-TOMI

T-TOMI TEDDY Shopper bag Páčila by sa Vám štýlová a praktická taška na kočík? My sme ju vytvorili! T-TOMI TEDDY Shopper bag Vás zaujme na prvý pohľad. Nájsť tašku na kočík, ktorá by sa vynímala na kočíku a zároveň sa Vám do nej zmestilo všetko potrebné nie je ľahké. Naša taška splní oba tieto požiadavky a ešte niečo navyše. T-TOMI TEDDY Shopper bag sa stane Vaším obľúbeným kúskom nielen na kočíku, ale aj perfektným doplnkom vo chvíľach bez kočíka. Neutrálne farby ľahko zladíte s každým outfitom aj kočíkom. Čerešničkou na torte našej TEDDY kolekcie sú ladiace kúsky pre mamičky a ich detičky. Kúpte si k novej taške ladiaci batôžtek My first bag pre Vašich najmenších a vyrazte do ulíc!

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
26,69
Ušetríte 16%

Pôvodná cena:  31,79 €  ·  zľava 5,10 €

Najnižšia cena pred zľavou: 31.59 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: T-TOMI Shopper Bag TEDDY Brown 1×1 ks, taška na kočík

X004124

Hlavný popis produktu

T-TOMI TEDDY Shopper bag
Páčila by sa Vám štýlová a praktická taška na kočík? My sme ju vytvorili! T-TOMI TEDDY Shopper bag Vás zaujme na prvý pohľad. Nájsť tašku na kočík, ktorá by sa vynímala na kočíku a zároveň sa Vám do nej zmestilo všetko potrebné nie je ľahké. Naša taška splní oba tieto požiadavky a ešte niečo navyše.
T-TOMI TEDDY Shopper bag sa stane Vaším obľúbeným kúskom nielen na kočíku, ale aj perfektným doplnkom vo chvíľach bez kočíka. Neutrálne farby ľahko zladíte s každým outfitom aj kočíkom.
Čerešničkou na torte našej TEDDY kolekcie sú ladiace kúsky pre mamičky a ich detičky. Kúpte si k novej taške ladiaci batôžtek My first bag pre Vašich najmenších a vyrazte do ulíc!
• materiál 100% polyester
• rozmer 40 x 60 cm
• kvalitné spracovanie
• moderný dizajn
• TEDDY collection
• vyrobené v Českej republike

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.