T-TOMI Pletený mantinel 220 cm White + Grey + Mint

1×1 ks, pletený mantinel

Značka: T-TOMI

Pletený plášť T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do vrkoča s dĺžkou 220 cm a výškou 20 cm. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. T-TOMI sa dá omotať okolo celého vnútra postieľky, aby poskytol vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok. Možno ju použiť aj ako ochrannú ohrádku mimo postieľky alebo ako zábranu k prvej veľkej posteli.

50,59
Doprava zadarmo

O produkte: T-TOMI Pletený mantinel 220 cm White + Grey + Mint 1×1 ks, pletený mantinel

X000863

Hlavný popis produktu

Pletený plášť T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do vrkoča s dĺžkou 220 cm a výškou 20 cm. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. T-TOMI sa dá omotať okolo celého vnútra postieľky, aby poskytol vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok.

Možno ju použiť aj ako ochrannú ohrádku mimo postieľky alebo ako zábranu k prvej veľkej posteli. Pletený poťah matraca je zabalený v praktickom obale z netkanej textílie so šnúrkou, ktorý je vhodný nielen na skladovanie, ale aj na cestovanie a iné použitie. Náš pletený mantinel T-TOMI je vhodný pre deti od narodenia.

Materiál: 100 % bavlna

Rozmer: 20 x 220 cm

Výplň z dutého vlákna, antistatická a antibakteriálna všestranné použitie moderný dizajn kvalitné spracovanie balené v praktickom obale šetrné pranie na 40 °C, po vypraní vyklepte, vytvarujte a nechajte uschnúť. Vyrobené v Českej republike.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.