Sunar Ovocná KAŠA s 8 cereáliami NEMLIEČNA

1×225 g, od ukončeného 6. mesiaca

Značka: SUNAR
5.0

Sunar Ovocná kaša s 8 cereáliami nemliečna, od ukončeného 6. mesiaca. Nemliečna ovocná kaša s 8 cereáliami je ideálna pri zavádzaní cereálií a lepku do jedálnička dieťaťa. Navyše obsahuje 0% pridaného cukru.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
Varianty podľa príchute
3,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €.

O produkte: Sunar Ovocná KAŠA s 8 cereáliami NEMLIEČNA 1×225 g, od ukončeného 6. mesiaca

X44606 ADC

Hlavný popis produktu

Instantná ovocná kaša s 8 cereáliami nemliečna v prášku. Potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 6. mesiaca.

  • 0% pridaného cukru. (Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry).
  • Obsahuje 8 vitamínov, železo a vápnik.
  • Vysoký obsah vlákniny.

Spôsob použitia

Pripravuje sa v miske alebo v hlbšom tanieri. Pripraví sa pridaním materského mlieka, alebo náhradnej mliečnej výživy, alebo HA mlieka, prípadne vody.
Prevarí sa pitná voda a následne sa ochladí na 37-40 st.C.iPripraví sa 150-180 ml dojčenskej výživy. Naleje sa do misky. Za stáleho miešania vidličkou sa postupne pridáva cca 25-30 g kaše, čo je 4-5 stredne plných polievkových lyžíc. Hustota kaše sa môže podľa potreby upraviť pridaním mlieka alebo prášku. Po príprave sa ihneď podáva.

Upozornenie: Kašu nikdy nevarte. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu uvedeného na obale. Nedojedené porcie znovu nepodávajte. Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dozoru. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite, uložte na suchom mieste a spotrebujte do 4 týždňov.    


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.