Sunar mliečna kaša 8 cereálií príchuť banán, jablko

1×210 g, instantná, obilno-mliečna kaša, od ukončeného 6. mesiaca

Značka: SUNAR

Sunar mliečna kaša s 8 cereáliami skvele chutí vďaka obsahu plnotučného mlieka. Celozrnné cereálie v kaši sú skvelým zdrojom vlákniny. Obsahuje lepok. Vhodné pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

3,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Sunar mliečna kaša 8 cereálií príchuť banán, jablko 1×210 g, instantná, obilno-mliečna kaša, od ukončeného 6. mesiaca

X020991

Hlavný popis produktu

Sunar mliečna kaša 8 cereálií s príchuťou banánu a jablka je príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Kaša neobsahuje žiadny pridaný cukor. Svoju skvelú chuť si získava vďaka obsahu plnotučného mlieka. Multicereálna kaša obsahuje aj celozrnné cereálie, ktoré obsahujú množstvo výživných látok a sú hlavným zdrojom vlákniny. Kaša je navyše obohatená o vitamíny a minerálne látky, ktoré sú dôležité pre správny rast a vývoj dojčiat a malých detí napr. železo prispieva k správnej funkcii imunitného systému.

Bez pridaného cukru
Cereálne mliečne kaše sú neoddeliteľnou súčasťou pestrého a vyváženého jedálnička dieťaťa. Pri podávaní prvých príkrmov je dôležité, aby si dieťa čo najmenej zvykalo na sladkú chuť a vytvorilo si tak správne stravovacie návyky do budúcnosti. Preto do našich mliečnych kaší Sunar nepridávame žiadne cukry*. *Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry.

S plnotučným mliekom, bez palmového oleja.
Vďaka šetrnému spracovaniu cereálií si kaša zachováva prirodzene obilnú chuť. Lahodnú mliečnu chuť im novo pridáva aj obsiahnuté plnotučné mlieko, ktoré je súčasťou aj celého radu dojčenských mliek Sunar. Plnotučné mlieko je zdrojom dobre známeho mliečneho tuku, ktorý obsahuje množstvo bioaktívnych látok. Vďaka obsahu plnotučného mlieka sú teraz cereálne mliečne kaše bez palmového oleja.

S celozrnnou múkou zo starostlivo vybraných cereálií, zdroj vlákniny
Pri výrobe mliečnych cereálnych kaší je použitých 22% celozrnnej pšeničnej a ovsenej múky. Celozrnná múka obsahuje všetky časti zrna, ktoré je nositeľom mnohých ďalších výživných látok a je tiež hlavným zdrojom vlákniny. Vďaka pestrému obsahu cereálií s použitím celozrnnej múky tak môže byť vláknina po malých dávkach postupne zaraďovaná do jedálnička dojčiat a malých detí.

Vitamíny, železo a vápnik
Cereálne mliečne kaše sú jednou z prvých potravín, ktoré sa po materskom mlieku zavádzajú do jedálnička dieťaťa. Sú prirodzeným zdrojom energie, vlákniny a prispievajú k príjmu dôležitých látok na správny vývoj dieťaťa, ako sú vitamíny, vápnik a železo. Vápnik je dôležitý pre správny vývoj kostí, železo pomáha pre správnu krvotvorbu a prispieva k správnej funkcii imunitného systému.

Hlavné benefity produktu
s plnotučným mliekom
bez pridaného cukru*
s celozrnnými cereáliami
bez palmového oleja
obohatené o vitamíny a minerálne látky
lahodná mliečna chuť

*Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukr

Používajte iba čistý riad. Pripravujte v hlbšom tanieri alebo miske. Kaša Sunar už obsahuje mlieko, preto sa pripravuje iba pridaním vody.

Príprava jednej porcie:
1) Pitnú, najlepšie dojčenskú vodu prevarte a následne ju ochlaďte na 50–60 °C.
2) Do hlbšieho taniera alebo misky nalejte 150 ml ochladenej dojčenskej vody.
3) Za intenzívneho miešania vidličkou postupne pridávajte 45 g sušenej mliečnej kaše Sunar, čo je asi 5–6 polievkových lyžíc.
4) Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu. Kašu Sunar po príprave ihneď podávajte. Kašu nikdy nevarte. Nedojedenú porciu už znovu nepodávajte.

Sunar mliečna kaša 8 cereálií príchuť banán, jablko

Múka z 8 cereálií 41 % [celozrnná múka 22 % (pšenica, ovos), pšenica, jačmeň, špalda, raž, tritikale, ryža, kukurica)], demineralizovaná srvátková bielkovina (z mlieka) 38 %, sušená oleje (repkový, kokosový, slnečnicový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, emulgátor: sójový lecitín), sušené plnotučné mlieko 5,8 %, minerálne látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, glukonan zinečnatý kyselina pantoténová, riboflavín, B6, tiamín, A, kyselina listová, biotín, K, D, B12), prírodná banánová aróma, prírodná jablčná aróma.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.