Sunar Gravimilk s príchuťou vanilka

1×450 g

Značka: SUNAR

Rozpustný mliečny nápoj pre tehotné a dojčiace ženy s vitamínmi.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,49
Ušetríte 38%

Pôvodná cena:  15,19 €  ·  zľava 5,70 €

Najnižšia cena pred zľavou: 9.69 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Sunar Gravimilk s príchuťou vanilka 1×450 g

X000611 ADC

Instantný nápoj. Rozpustný mliečny nápoj v prášku obohatený o vitamíny a minerálne látky určený pri plánování tehotenstva, pre tehotné a dojčiace mamičky. Obsahuje látky dôležité v tehotenstve, aj v čase dojčenia. Má prirodzene mliečnu chuť vďaka obsahu plnotučného mlieka.

Zloženie prípravku:
Sušené plnotučné mlieko 59,6 %, maltodextrín, sušené odtučnené mlieko 9 %, sušená sladká srvátka (z mlieka), vláknina inulín, vitamíny (biotín, D3, E, K1, tiamín (vitamín B1), riboflavín (vitamín B2) , kyselina listová, L-metylfolát, B12, C), minerálne látky (uhličitan vápenatý, jodid draselný, síran železnatý, uhličitan horečnatý, síran zinočnatý), kyselina dokosahexaenová (DHA), prírodná vanilková aróma.  Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Zo sušeného prášku sa pripraví mliečny nápoj.
Odporúča sa konzumovať jednu dávku nápoja za deň (45 g prášku + 160–200 ml pitnej vody) pripravenú podľa návodu na prípravu.

Na prípravu jednej dávky je potrebné 45 g prášku a 160–200 ml pitnej vody s teplotou 37-40 oC.
• Do pripraveného pohára sa vleje asi 50 ml pitnej vody s teplotou 37-40 oC a pridá sa 45 g prášku (asi 4-4,5 polievkovej lyžice).
• Dobre sa rozmieša lyžičkou na hladkú kašičku.
• Doplní sa zvyškom pripravenej vody teda 110–150 ml a dobre sa rozmieša.
• Pri príprave v šejkri sa dá do šejkra 45 g prášku, pridá sa 160–200 ml pitnej vody s teplotou 37–40 oC a dobre sa premieša.
• Nápoj je možné podávať ako studený či teplý koktail a podľa potreby dochutiť ovocím.
• Pripravený nápoj je potrebné spotrebovať do dvoch hodín. 

Upozornenie: Pri príprave nevkladajte do mliečneho prášku vlhkú lyžičku. Nižšia teplota vody môže znížiť rozpustnosť mliečneho prášku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nekombinujte s inými doplnkami stravy ev. ich užívanie vždy konzultujte s vašim lekárom. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.
Skladujte v suchu pri teplote do 24 °C. Neskladujte v chladničke. Po otvorení spotrebujte do 4 týždňov. Balenie vždy dobre uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.