Sunar Complex 2

6×600 g, dojčenské mlieko, od 6. mesiaca

Značka: SUNAR

Pokračovacie mlieko Sunar Complex 2 obsahuje unikátnu kombináciu živín podľa vzoru materského mlieka s mliečnym tukom a bez palmového oleja. Je vhodné ako súčasť zmiešanej stravy pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

65,99
Doprava zadarmo

O produkte: Sunar Complex 2 6×600 g, dojčenské mlieko, od 6. mesiaca

X31871

Sunar Complex 2 následné dojčenské mlieko 6×600 g

Sunar Complex 2 je pokračovacia formula vyrobená z plnotučného mlieka bez palmového oleja. Vyvinutá podľa vzoru materského mlieka. Je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

Pokračovanie dojčenskej výživy pre spokojné bruško.

Sunar Complex 2 bol vytvorený podľa materského mlieka a obsahuje jedinečnú kombináciu živín, ktoré sa prirodzene nachádzajú v materskom mlieku.

Prečo si vybrať Sunar Complex:

  • Vyrobené z plnotučného kravského mlieka
  • Bez palmového oleja

  • Prebiotická vláknina GOS

  • Podpora imunity vďaka vitamínom* A, C a D

  • Podpora správneho vývoja vďaka obsahu železa*, ktoré prispieva k rozvoju kognitívnych    funkcií a správnemu vývoju imunitného systému

  • Vápnik a vitamín D* sú potrebné pre normálny rast a vývoj kostí

  • Omega 3 mastné kyseliny (kyselina alfa-linolénová) prispievajú k rozvoju mozgu a nervového systému

Plnotučné mlieko

z ktorého je Sunar Complex vyrobený, dodáva mlieku lahodnú chuť, a preto ho bábätká dobre prijímajú a udržujú si spokojné bruško.

Dôležitá je kvalita

vyrábajú udržateľným a ekologickým spôsobom z čerstvého kravského mlieka a smotany. Pri výrobe sa používajú moderné technológie a samozrejmosťou je prísna kontrola kvality.

Návod na prípravu

1. Vysterilizujte fľašu

Dôkladne si umyte a osušte ruky. Vysterilizujte cumlík, fľašku a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút.

2. Prevarenú vodu vychlaďte na 40 °C

V inej nádobe prevarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ju vychladnúť napr. vo vodnom kúpeli na 40° C. Vlejte požadované množstvo do vysterilizovanej fľaše (pozri dávkovaciu tabuľku). Nespotrebovanú prevarenú vodu už pre ďalšiu prípravu mlieka.

3. Zmiešajte so Sunarom

Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri dávkovacie tabuľku). Dobre zatvorte a dôkladne pretrepte, až sa prášok rozpustí. Používajte vždy len priloženú odmerku.

4. Pretrepte a skontrolujte teplotu

Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na vnútornej strane zápästia, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37-40° C. Pripravenú porciu ihneď podávajte.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

PRÍPRAVA JEDNEJ PORCIE

Vek dojčaťaPočet mliečnych porcií na deň (24 hodín)Odporúčaná celková potreba mlieka na deň (v ml)Voda (ml)Počet zarovnaných odmeriekMnožstvo obnoveného mlieka (ml)
6-8 mesiacov510001806200
9-10 mesiacov48001806200
11-12 mesiacov2-3400-6001806200

Zloženie

Plnotučné mlieko, odtučnené mlieko, laktóza (z mlieka), maltodextrín, slnečnicový olej, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), galaktooligosacharidy GOS (z laktózy), repkovy olej, kokosový olej, draselné soli kyseliny citrónovej, rybí olej, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid horečnatý, chlorid cholínu, emulgátor (sójový lecitín), citran sodný, L-askorban sodný, chlorid sodný, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, taurín, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inozitol, L-karnitín, síran zinočnatý, zmes tokoferolov, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, retinylpalmitát, riboflavín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, síran mangánatý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), fytomenadión, seleničitan sodný, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín

Regulovaný názov: Sunar Complex 2, následná dojčenská mliečna výživa 600 g

* Vitamíny a železo sa pridávajú do všetkých dojčenských výživ v súlade s legislatívnymi požiadavkami

Hero je medzinárodná rodinná firma s viac ako 130 ročnou skúsenosťou so spracovaním ovocia, vývojom a výrobou detskej výživy. Všetky produkty vyrábame v súlade s prírodou, s ohľadom na čerstvosť a v tom najčistejšom prostredí.

Sunar Complex 2 je následná dojčenská mliečna výživa v prášku. Je určený len na výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy.

Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepší spôsob výživy. Sunar Complex 2 nie je určený ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života dieťaťa. Rozhodnutie začať podávať doplnkovú výživu, vrátane akejkoľvek výnimočného použitia do šiestich mesiacov veku, by sa malo urobiť len na základe rady nezávislých osôb s kvalifikáciou v lekárstve, výžive alebo farmácii, alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa založenej na špecifických potrebách súvisiacich s rastom a vývojom každého dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité správne dodržiavanie návodu na prípravu. Pri príprave používajte iba priloženú odmerku. Nemeňte pomer prášku a vody.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.