StriVectin Super-C rozjasňujúce sérum s retinolom a vitamínom C

1×30 ml, rozjasňujúce sérum

Značka: STRIVECTIN

Mimoriadne účinné sérum s vitamínom C na rozjasnenie matnej a unavenej pleti a vyhladzujúcim retinolom na minimalizáciu známok starnutia, obnovu pleti a vyhladenie jemných liniek a vrások. Osvedčené účinky oboch látok sú posilnené patentovanou molekulou niacínu NIA-114.

56,29
Doprava zadarmo

O produkte: StriVectin Super-C rozjasňujúce sérum s retinolom a vitamínom C 1×30 ml, rozjasňujúce sérum

X021163

Hlavný popis produktu

Veľmi účinné sérum s retinolom a vitamínom C

Nové ľahké sérum kombinuje rozjasňujúci vitamín C a vyhladzujúci retinol. Dve najobľúbenejšie kozmetické zložky po prvýkrát v jednom super silnom výrobku bez problémov s podráždením pokožky. Stabilizovaná forma vitamínu C spolu s výťažkom z tropickej čerešne aceroly viditeľne rozjasňujú mdlú a unavenú pleť. Retinol minimalizuje známky starnutia, obnovuje pleť a vyhladzuje jemné linky a vrásky. Osvedčené účinky oboch látok sú posilnené patentovanou molekulou niacínu NIA-114!


Prečo si sérum Super-C zamilujete:

Rozjasňuje a zdokonaľuje matnú a unavenú pleť
Vyhladzuje vrásky a nerovnosti
Viditeľne spevňuje a zlepšuje pružnosť pokožky
Ľahká textúra sa rýchlo vstrebáva a nelepí sa
Prvé viditeľné účinky po 6 týždňoch používania

Pre koho je určený?

Pre ženy a mužov vo veku od 20 rokov.

Sme výhradným distribútorom značky StriVectin, ktorá ponúka kolekciu produktov s vysoko účinnými zložkami proti starnutiu. Ťaží z viac ako 35 rokov biomedicínskeho výskumu a patentovanej technológie NIA-114. Produkty StriVectin viditeľne menia pleť s trvalými a klinicky overenými výsledkami a patria medzi najpredávanejšie produkty proti starnutiu v USA!
Toto sérum je pre vás vhodné, ak máte:

Mdlá a unavená pleť
Hrubšia štruktúra pokožky s viditeľnými pórmi
Nerovnomerný tón pleti a pigmentové škvrny
Jemné linky a vrásky
Strata pružnosti
Odporúčané použitie

Aplikujte na vyčistenú pokožku tváre dvakrát denne.
Potom použite krém na tvár alebo make-up. Zložky

Kľúčové zložky: vitamín C, extrakt z čerešne aceroly, retinol a NIA-114™

Aqua (voda, Eau), Sodium Ascorbyl Phosphate, Glycereth-7 Triacetate, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Dipropylene Glycol, Glycerin, Dimethyl Isosorbide, Ascorbyl Glucoside, Ascorbic Acid, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Juice, Retinol, hyaluronát sodný, myristylnikotinát, polysacharid zo semien Tamarindus Indica, výťažok z Orobanche Rapum, výťažok z bunkových kultúr plodov Malus Domestica, výťažok z listov Camellia Sinensis, xylitylglukozid, filtrát z kvasiniek Bacillus/Sea Salt, Hydroxymetoxyfenyl dekanón, anhydroxylitol, adenozín, xylitol, glukóza, etylhexylglycerín, lecitín, xantánová guma, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, propándiol, maltodextrín, rizobová guma, sľuda, Parfum (vôňa), limonén, linalool, geraniol, citral, citronellol, benzylbenzoát, chlórfenezín, fenoxyetanol, BHT, BHA, benzoan sodný, sorban draselný, CI 77491 (oxidy železa), CI 77891 (oxid titaničitý) [ILN 60078]

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.